Co se děje
Článek

Podzimní svatba v Restauraci Castle Residence

Léto = svatba, nerozlučná dvojka a krásně to ladí, ale co taková svatba na podzim?

Babí léto, které aktuálně venku kraluje, přináší mnoho možností, jak svatbu uspořádat. Obřad mezi padajícími listy, celá příroda je zbarvená od žluté přes tmavě oranžovou až po temně rudou, jemnými paprsky ji prosvěcuje sluníčko a po zádech fouká příjemný vánek. Dovedete si představit ty nádherné svatební fotky plné barev?

Těšíte se, ale zároveň vám jde hlava kolem ze všech těch svatebních příprav? Vkrádá se myšlenka na vrtochy počasí, co když bude zrovna pršet? A jaké místo pro váš den D vybrat? Doporučujeme obrátit se na profíky, kteří už se svatbami mají bohaté zkušenosti. 

Jedním z takových míst je  Restaurace Castle Residence. Svatby pořádají mnoho let a podzimní je baví snad ze všech nejvíce. Nezaskočí je prudký slejvák, hodně svatebních aut, ani požadavek na VEGAN hostinu. Celý areál Restaurace Castle Residence nabízí mnoho možností. Od nádherné rozlehlé zahrady, vnitřních prostor restaurace, salónků, přes bowling, venkovní adventure golf, bazén, wellness, ubytování v hotelu až po masáže.

O co vše se při přípravě vaší svatby postarají? O vše. Vyberou s vámi vhodné prostory, zařídí podzimní dekorace dle vašeho vkusu, uspořádají obřad v místě, připraví hostinu o které si hosté budou pochvalně povídat ještě dlouho, zajistí dort, postarají se o ubytování hostů. Na něco jsme zapomněli? V Restauraci Castle Residence na to určitě nezapomenou. Opřete se o jejich zkušenosti. 

Svobodné kolegyně z redakce už se vidí, jak kráčí uličkou a co vy dámy?

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také