Co se děje
v Praze jinde všude

Kde pro vás s láskou upečou vánoční cukroví a připraví štědrovečerní večeři?

Vánoce, Vánoce přicházejí... Už teď vás při představě Vánoc a pečení vánočního cukroví bolí hlava? Soutěž o to, kdo upeče nejvíc druhů, probdělé noci, zvuk plechů a o sebe cinkající vánoční tvořítka, mouka po celé kuchyni, "vůně" připáleného lineckého, všechno ulepené od marmelády. Klidný štědrý den si pamatujete už jen z dětství, kdy se o večeři a pohodovou atmosféru postarali rodiče? To ale…
Článek

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí.
Článek

Vánoční tip: dárkový voucher do oblíbené restaurace či podniku

Říká se, že nejlepší dárek je zážitek. A co si budeme povídat, dnešní doba nahrává hromadění věcí, které už kolikrát ani nemáme, kam dávat. A kdo má pořád ty hmotné dárky pro rodinu nebo přátele vymýšlet. My jsme to vymysleli za vás! Přinášíme tipy na restaurace, do kterých můžete svým blízkým koupit voucher neboli poukaz, řečeno hezky česky. Uděláte radost, obdarovaný si užije úžasné jídlo a…
Článek

Staročeský brunch v Pivnici Obecní dům

Pivnice Obecní dům vás srdečně zve na Staročeský brunch. Koná se v neděli 11. prosince 2022 od 11:30 do 15:00 s živou hudbou! V ceně 990 Kč je neomezená konzumace staročeských specialit, v rámci brunche jsou navíc všechny nealkoholické nápoje, rozlévaná vína a pivo za 1/2 ceny.
Článek

Kam na zvěřinové hody?

Na zvěřinových specialitách si někde můžete pochutnat sice během celého roku, ale právě teď je nejlepší čas. Kam můžete zajít na zvěřinové hody?
Článek

Kam v Praze na brunch

Snídaně, oběd, večeře? To už dávno neplatí. Zajděte na brunch a zpříjemněte si víkend.
Článek

Nejdůležitější jídlo dne: Jak šel čas se snídaní a jak vypadá dnes

Dlouho se o snídani mluvilo jako o nejdůležitějším jídle, dnes ale některé výživové směry její závažnost vyvrací. Jak to tedy je?
Článek

Ples OBECNÍHO DOMU v Praze a Taneční školy Vavruška

Srdečně vás zveme první adventní sobotu 26. listopadu 2022 na Ples Obecního domu a Taneční školy Vavruška! Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru překráné Smetanovy síně a Sladkovského sálu Obecního domu a protančete s námi střevíce až do rána! Poslední vstupenky k prodeji. Tešíme se! 
Článek

Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

#tourgastro Do rohlíku a do pusy

V pondělí přilítla, celá říčná, do kanceláře Lucka a už od dveří volá. ‚‚Holkyyy, to musíte vidět, ochutnat, zažít, prostě tam musíme zajet" Kam?
Článek