Co se děje
Článek

Kam v Praze na brunch

Snídaně, oběd, večeře? To už dávno neplatí. Zajděte na brunch a zpříjemněte si víkend.

Klasická neděle. Nechce se vám vstávat z postele a dělat si snídani. Vůbec nevíte, co si připravit k obědu ale máte hlad.

Zajděte si na brunch. V klidu si pospíte a nastartujete svůj den o něco později.

Kde vás potěší nabídkou výborného brunche?

Plzeňská restaurace Kamera, Tilleho nám. 2, Praha 5

Plzeňská restaurace Kamera se promění v cukrárnu plnou tradičních vepřových produktů a nabídne zabijačkový brunch. V rámci brunche nabízí i hlídání s animačním programem. Děti se můžou těšit na hry a soutěže, kreativní tvoření, pohybové aktivity, malování na obličej a vy si zabijačkové dobroty užijete v klidu. Pokud s sebou berete děti, které mají zájem se her a aktivit účastnit, prosím uveďte při rezervaci jejich počet a věk. A nebojte, nebude to jen o mase ale chystají se i sladké dobroty.

Zabijačkový brunch se koná: v sobotu 26. 11. 2022 od 10.30 do 14.30 hodin. Vstupné pro jednu osobu: 890 Kč. Děti ve věku 6–10 let: 250 Kč. Děti do 6 let jedí zdarma. Zvýhodněné rodinné vstupné: 1980 Kč. (Platí pro 2 dospělé osoby a 1 dítě, další děti mají vstup za 125 Kč.)

Vstupné zahrnuje: welcome drink, rauty ve stylu all you can eat, 50% slevu na bowling, možnost využití animačního programu pro děti 

Kapacita akce je omezená. Rezervaci proveďte min. 48 hodin předem na tel. +420 777 850 202 nebo přes rezervační formulář.

 

Buddha-Bar Prague, Jakubská 8, Praha 1

Pravidelné nedělní brunche v nádherném prostředí Buddha Baru jsou zpět a první začíná už v neděli 25. září od 12 hodin. Přichystali si pro vás tradičně skvělé jídlojedinečnou atmosféru. Obojí si můžete užívat až do 16 hodin. Dětský koutek pro děti s animátory je samozřejmostí, takže přijďte klidně i s vašimi potomky. Rezervace na https://www.buddha-bar.cz/kontakt.

The Farm Letná, Korunovační 17, Praha 7

Tenhle letenský podnik je snídaněmi vyhlášený. Ale nejlepší na nich je, že je dostanete po celý den. A tím myslíme každý den celý den včetně víkendů.

Kdo by neměl rád vajíčka, ozvlášť když se jedná o výborná vejce z volného chovu. V The Farm na Letné vám je připraví hned v několika variacích. Benedikt se šunkou nebo avokádem, vejce Florentine, dva druhy omelet nebo anglická snídaně, to vše dostanete v The Farm. Kdo je spíš po ránu na sladké, nešlápne vedle výběrem francouzských toustů, ovesných lívanců nebo máslové kukuřičné kaše.

Všechny snídaně navíc můžete dostat i v bezlepkové variantě.

Mama Shelter Prague, Veletržní 1502/20, Praha 7

Mama vás zve na brunch každou neděli od 11:30 do 15:00.

Můžete si užít parádní brunch s neomezeným bufetem a neomezenou konzumací piva, vína i tří druhů koktejlů (v rámci balíčku 2).

  • Gravlax, rybí terina, lososový rillettes, tuňákové tataki, krájené hovězí, bresaola s melounem, hovězí tatarák, plato sýrů a uzených delikates, pecorino, jarní zelné závitky, vegetariánské gyozy, lotrinský koláč, frittata se sýrem, špíz s mortadellou, dijonské vejce, utopenci, nakládaný hermelín, bagety, hummus, krevetový salát, sardinkový salát, Caprese, tabouleh, šopský salát s jogurtem, kuskus a zeleninový konfit, květáková masala, quinoa s avokádem nebo s mangem
  • Pistáciové brûlée, čokoládový koláč s hruškami, Panna cotta, cantuccini, Pavlova, wafle, javorový sirup, makronky, ovocný salát, mangový sorbet, Cookies, koláčky, croissanty, marmelády, ořechy, sušené plody, Brownies s malinami, Paris Prague, jahodový crumble, palačinky a oříškový krém
  • Hovězí burger, focaccia s oregánem, Arancini a rajčatová omáčka, lasagne s hovězím ragú, melanzane parmigiana, lanýžové rigatoni, vepřové žebírko, asijské citrónové kuře, udon s houbami, ryba Merlu s olivami, polenta, grenaille, grilovaná zelenina, rýžový pilaf, krůtí croque, slanina, vepřové klobásky, míchaná vejce, dipy (bylinkový, bbq, chilli)

Balíček 1: bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca) 690,-
Balíček 2: bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca), neomezená konzumace piva, vína, domácích limonád a 3 druhů koktejlů (Hugo, Lillet Spritz, Campari Milano) 950,-
Děti (3-12 let) 250,-
Děti do 3 let zdarma

Pro vaše ratolesti mají připravený nehlídaný dětský koutek.

Caffe Graf, Palackého 1, Praha 1

V Caffe Graff jsou na snídaně připravení každý den. Přes týden je u nich dostanete do 11 hodin, ale o víkendu si v klidu můžete přispat a užít si pořádný víkendový brunch až do 15 hodin. Vyzkoušejte třeba jejich vyhlášená vejce Benedikt nebo skořicové lívance.

 

 

A ještě máme jeden tip. Věděli jste, že když zajdete do Hotelu Golf a na recepci zaplatíte 250 Kč, tak se můžete v hotelové snídani nasnídat, co hrdlo ráčí? Snídaně je formou bufetu s bohatým výběrem teplých i studených pokrmů a podává se od pondělí do pátku od 6:30 do 10:00 hodin, o víkendu pak od 7:00 do 10:00 hodin.  

Udělejte si krásnou neděli a zajděte s rodinou nebo přáteli na brunch.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také