Co se děje
Článek

Seznamte se s... párovací hrou pro nezadané

Všichni chceme najít tu pravou nebo toho pravého. Ale kde ho vzít a nekrást? Buď to můžete zkusit pohodlně z domova online, anebo (a za tuto možnost se přimlouváme) vyrazit ven. A my přesně víme kam.

Výhoda osobního setkání je, že hned vidíte, jak ten druhý vypadá, slyšíte jeho hlas, cítíte jeho vůni a můžete rovnou zhodnotit vaše vzájemné šance. A co si budeme povídat, chemie je chemie. To je něco, co se prostě nedá získat při psaní zpráv v nějaké aplikaci. Když komunikujete online, můžete mít pocit, že máte více času na odpověď, ale zároveň se často ztrácí momentální podněty, které by vás mohly inspirovat k novým tématům. Jedině naživo zažijete, když prostě rozhovor plyne a vy ztrácíte pojem o čase. 

Pokud jde o místa, kde se můžete seznamovat naživo, bary jsou ideálním místem. Barové prostředí vytváří uvolněnou a neformální atmosféru, což usnadňuje konverzaci. A pokud si dáte nějaký ten drink a jídlo, budete mít méně stresu z toho celého randění. Bojíte se, že natrefíte na někoho zadaného? Máme řešení. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, určitě se podívejte na seznamovací středy v Moonclubu neboli Moon Singles (párovací hra pro singles). Další seznamovací večírky jsou v plánu 8. a 23. března a 6. a 20. dubna.

Tam se totiž rozhodli vrátit seznamování se s novými lidmi tam, kam patří! Do baru! Zahrajte si hru, díky které se rychleji seznámíte a poznáte nové tváře. Pravidla jsou jednoduchá:

  • U vchodu zaplatíte vstupné 100Kč a obdržíte žeton.
  • Žeton má tvar půlkruhu. Vaším úkolem je najít k němu chybějící část. Má ji někdo v klubu.
  • Pokud k sobě obě půlky pasují, máte match! Pokračujte společně na bar, kde na vás bude čekat drink.
  • Žetony můžete opakovaně dokupovat u vstupu. Jeden žeton = jeden drink.
  • Pokud se nechcete hry účastnit, zaplatíte pouze vstup. Žeton si brát nemusíte, ale přijdete o možnost získat drink zdarma.

Samozřejmě, i při online seznamování se může stát, že to s někým klapne, ale pak zjistíte, že to naživo nefunguje. Ale rozhodně se nebudete muset trápit tím, že váš vysněný vypadá na profilovce trochu jinak anebo přišel dokonce úplně někdo jiný. Tak ve středu v Moonu! Naživo! A kdy? 

Hmm, skoro by se chtělo říct škoda, že jsme v redakci všechny Rej DILKY zadané. 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také