Co se děje
Článek

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí. 

Zajímá mě pondělí, úterýstředa, čtvrtek, pátek a víkend v týdnu od 15. do 21. srpna.

Pondělí 15. srpna

Boeing Boeing aneb Tři Letušky v Paříži … nyní v nové verzi

Oblíbená divadelní francouzská komedie v podání skvělých herců. Mirek Šimůnek, Barbora Mottlová, Miluše Bittnerová/ Michaela Dolinová, Lucie Vojtová, Lucie Linhartová a Jirka Chvalovský rozvibrují vaše bránice v legendárním představení tentokrát venku.

Kdy a kde?

pondělí 15. srpna od 20 hodin, Divadlo Adverte - GAUČ NA VÝSTAVIŠTI PRAHA 7 HOLEŠOVICE

Úterý 16. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Horký srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte vždy v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 16. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 17. srpna

Letní kino ve Spojovně, Limonádový Joe

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

středa 17. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 18. srpna

Koncert v The Farm –⁠ Tony Rose 

V The Farm si na své přijdou koncertuchtiví návštěvníci každý čtvrtek. Tento týden vystoupí téměř domácí Tony Rose, kytarový trubadůr ze Skotského Glasgow. Nezapomeňte si rezervovat místa. Vstup je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 18. srpna od 19 hodin, Farm Letná

Pátek 19. srpna

BBQ na terase u Mamy

Mama miluje BBQ!  A jejich letní terasa přímo volá po pořádné grilovačce. Přijďte ochutnat oblíbené pecky z grilu a zapít je skvělými koktejly. Těšit se můžete i na pravidelné DJ sety. A co bude na grilu? Kuře v pikantní marinádě chipotle, Hot dog / fat boy, Chuck roll burger nebo Pražma s gremolatou a pečený lilek. Nezapomeňte na rezervaci na 225 117 689.

Kdy a kde?

pátek 19. srpna a sbota 20. srpna od 17 do 21:30, Mama Shelter Prague

Víkend 20.-21. srpna

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme The Farm Letná a Mama Shelter Prague. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm Letná, Mama Shelter Prague

 


Týden 8. - 14. srpna 2022

Pondělí 8. srpna

Burgrové pondělí

Pondělí jsme u nás v redakci stanovili burgrovým dnem. Pojďte do toho s námi a udělejte si s kolegy nebo rodinou hezčí pondělí. O historii této oblíbené pochoutky (i s tipy na naše oblíbené burgery) se můžete dočíst ve speciálním burgerovém článku.

Kdy a kde?

pondělí 8. srpna, Gangster Burger, Suggar Daddy by Bejzment nebo Burger Bar

Úterý 9. srpna

Továrna na zázraky - magic show

Jedinečná iluzionistická one man show v magickém prostředí. 

Kdy a kde?

9. srpna od 21:15, Gabriel Loci, Praha 5

Středa 10. srpna

Letní kino ve Spojovně, Postřižiny

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

10. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 11. srpna

Mexiko Tacos Party

V pořadí druhá grill party oblíbeného podniku se ponese v duchu Mexika a oblíbených tacos. Ke každému taco se bude servírovat pasta z černých fazolí, jalapeños papričky, ředkvičky, sýr a mexický salát pico de gallo. A k mexickému jídlu samozřejmě patří i poctivá margarita. O atmosféru se postará DJ Evson. Rezervace na 257 007 681.

Kdy a kde?

11. srpna od 17:00, Restaurace Altány Kampa, Praha 1

Hip Hop Thursdays - Pop Smoke & Drill special

 Legendární párty v legendárním klubu. Přijďte si užít hip hop a rnb noc s těmi nejlepšími DJ. Do půlnoci vstup zdarma, po půlnoci až do rána vstup jen za 100,-Kč.

Kdy a kde?

 11. srpna od 23:00, Radost FX, Praha 2

Pátek 12. srpna

STREET ART TANQUERAY & DOUBLE DUTCH POP UP DAYS

Až do neděle můžete navštívit kreativní STREET ART AFTER bar v parku Riegrových sadech. Vše se ponese v duchu "ochutnej gin Tanqueray v různých podobách". Za touto pop up akcí stojí mj. Gastro Event Kdekoli G_E_K a Brand Ambassador nejprestižnější barmanské soutěže Diageo Reserve World Class, Petr Kymla.

Kdy a kde?

do 15. srpna, Park Café Riegrovy Sady

Víkend 13.-14. srpna 

Mama miluje Brunch! Bufet a koktejlů, kolik vypiješ

Každou neděli od 12:00 do 15:00) si můžete u Mamy užít parádní brunch. Balíček 1 obsahuje bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca) za 690 Kč, balíček 2 bufet vám navíc umožní neomezenáou konzumace piva, vína, domácích limonád a 3 druhů koktejlů (Hugo, Lillet Spritz, Campari Milano). Cena je 950 Kč. Počet míst na sezení je omezen, rezervujte si svoje místo na 225 117 689.

Kdy a kde?

neděle 14. srpna od 12 hodin, Mama Shelter Prague, Praha 7

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také