Co se děje
Článek

Hudební večery v The Farm Letná

Máme skvělý tip na místo, kde se o vás postarají - The Farm Letná.

The Farm Letná je kavárna s restaurací, kde můžete v klidu posedět a vychutnat si výbornou kávu. V menu si vybere každý. A když budete chtít, tak si můžete objednat pokrmy bez lepku nebo klidně bez masa. Do The Farm Letná si můžete zajít i na vydatnou snídani nebo večerní skleničku.

Už vás nebaví poslouchat hudbu jen ze svého přehrávače? Nechcete trávit čas doma přípravou večeře?

The Farm Letná pořádá hudební večery každý čtvrtek. Vstup je zdarma a čeká na vás welcome drink.

 

Program:

5. května od 19:00 Zpěvačka Sabina Olijve v doprovodu kytaristy Martina Homoly

Sabina Olijve je zpěvačka s mezinárodní praxí, koncertuje po různých evropských městech. Je vokalistkou skupiny BSP, byla členkou dívčí komerční skupiny AquaBabes 2016 a zahrála si v v pražských muzikálech. Vystoupí s Martinem Homolou, který vypadá, jakoby se s kytarou narodil. 

12. května od 19:00 Latino duo Los del Barrio

Když se spojí latino styly jako jsou Cuban son, merengue electronico, reggaeton, bachata a další, vznikne z toho Los Del Barrio. Ve čtvrtek vystoupí jako duo Yosanly Carrion & Eduardo Vielma.

19. května od 19:00 Kytarový trubadúr Tony Rose

Tony Rose je hudebník původem z Glasgow, který už více než 20 let cestuje po Evropě a USA. Přijďte si užít jeho mix country, bluesu a folklových originálů.

 

Dejte nám vědět, jak se vám hudební večer líbil.


Proběhlé hudební večery v The Farm Letná.

 

28. dubna od 19:00 Klavírista Jakub Fendrych

Dobřejte si trochu romantiky v podání klavíristy Jakuba Fendrycha. Ideálně to spojte s romantickou večeří ve dvou a Jakub vám navíc rád zahraje vaši oblíbenou píseň. Jakub hraje od svých 6 let a hudba se stala jeho koníčkem i profesí. A hraje mu to náramně.

21. dubna od 19:00 Ethnic fusion kapela La Calle

Chybí vám teplé počasí a divoká hudba jižních krajů? Přijďte si poslechnout kapelu La Calle, která vás nenechá v klidu. Hrají hlavně latinskoamerické, španělské a balkánské hity. Často méně známé ale rytmicky zajímavé. V The Farm vystoupí v kvartetu kytara, perkuse, charango a kontrabas.

7. dubna od 19:00 Písničkářka a multiinstrumentalistka Marley Wildthing

Rakouská zpěvačka a skladatelka žijící v Praze, to je Marley. A pokud vás baví vrstvění nástrojů, vokálů a perkusí pomocí looperu, přijdete si na své. Její hudba je směsí Indie, folku a popu - to vše Marley doplňuje svými vlastními texty.

31. března od 19:00 Pishcoth - původem songwriter a frontman indie-rockové skupiny Echonaut

Nyní Pishcoth hraje sólo své písně, které jsou zaranžovanými pro looper a akustickou kytaru. Potkat ho můžete v ulicích Prahy při buskingu, v roce 2021 absolvoval turné po Portugalsku. Ve čtvrtek 31. března ale naživo ve Farm Letná.

24. března od 19:00 Marco Micelli - zpěvák, kytarista, skladatel

Marco Micelli je australsko-italský písničkář a autor, který uspokojí vaši touhu po poctivé a dynamické lyrice i vášni. Přijďte si poslechnoout nadčasovou hudbu umělce, kterého ovlivnili umělci jako jsou Otis Redding, Marvin Gaye, D 'Angelo, Curtis Mayfield a Lauren Hill. Marco vystoupí spolu se saxofonistou Tomášem Hatalou.

10. března od 19:00 Tony Rose Solo at Farm Letna

24. února od 19:00 Zpěvačka Sabina Olijve v doprovodu kytaristy Martina Homoly

17. února od 19:00 Večer s klavíristou Jakubem Fendrychem

Jakub Fendrych od svých 6 let studoval hru na klavír u prof. Alfreda Kumpfa a pak na Pražské konzervatoři u prof. Jana Novotného.

10. února od 19:00 Saint Valentine Bachata party - DJ Daladier

Valentýn se blíží a DJ Daladier to rozjede se svou žhavou latino show. DJ Daladier je původem z Ekvádoru a rytmus má v těle. Přijďte se přesvědčit.

3. února od 19:00 Zpěvačka Nikki Madi v doprovodu saxofonisty Beto Solorzana

Úchvatné spojení česko-libanonské zpěvačky a skladatelky a saxofonisty z Peru vám naservíruje kombinaci RnB/Soul/Pop originálních písniček a coverů. Těšit se můžete i na bluesové klávesy, rytmickou kytaru a sametový hlas Nikki.


23. prosince od 19:00 Jakub Fendrych

Klavírní vystoupení, vánoční speciál.

16. prosince od 19:00 DjDaladier Yazbekc

Latino párty s DJ a vánoční tématikou, čeká vás také bachata, salsa a kizomba.

9. prosince od 19:00 Gabriel

Gabriel Guerreiro je brazilský umělec, kytarista a písničkář, který se oddal svému řemeslu a cestování. S Gabrielem vás čeká směs brazilských rytmů, jazzové harmonie a poezie.

2. prosince od 19:00 Jakub Fendrych

Jakub Fendrych studoval hru na klavír od svých 6 let. V The Farm Letná ho se na něj můžete těšit pravidelně.

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také