Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů

Poptávka

Vybrané poptávky

Dobrý den, hledám vhodný prostor pro firemní večírek. Program : Úvodní slovo ředitele - cca 30 min prezentace u plátna s projektorem, následuje jídlo, pití.
Romana Petráňová

Dobrý den, hledám velky prostor pro uspořádání vánočího večírku. Příjemné prostředí spíše formálnější. Místo pro kapelu, sezení apod.
Eliška Prokůpková

Dobry den,shanim prostory pro vanocni akci/ples pro cca 350 lidi. Catering bud z mista ci muze byt zajisten i externe. Dekuji moc za tipy a nabidky Ideální lokace Kladno, Slaný a okraj Prahy.
Marcela

Dobrý den, chystám se v lednu 2017 uspořádat oslavu 30 narozenin někde, kde by bylo možné, aby vystoupila i kapela (el. kytara, basa a bicí). Ideální by asi byl nějaký salonek v rámci restaurace. Ráda bych, kdyby se dal objednat nějaký raut (teplé i studené). K pití víno, pivo, nějaké destiláty, ale třeba i koktejly. Prosím o zaslání návrhů možných míst. Moc děkuji. S pozdravem Martina
Martina Bacíková

Parametry akce
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:
Kontakt na zadavatele
:*
:*
:
nahoru

banner