Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Kavárium
KAVÁRNA
Praha 6
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Kavárium

Jsme malá rodinná kavárna s vlastní výrobou dortů. Cílíme zejména na poctivé suroviny a precizní kávu. K nabídce patří i snídaňová menu, výběr bohatých salátů, čerstvých či rozpékaných baget a polévek.

Podrobnosti

V Kaváriu si zakládáme na precizní kávě a poctivých domácích zákuscích, dortech a pralinkách. Nejsme ale jen cukrárna, mezi jiným nabízíme výběr obědových salátů a čerstvých či zapékaných baget. K polednímu pak vždy poctivou polévku. A protože koláč nemusí být vždy jen sladký, najdete u nás i pestrou nabídku slaných quichů. V nabídce máme širokou škálu bílých, červených a růžových vín, rozlévaných i lahvovaných. Ať už ráno pospícháte nebo si raději přispíte, můžete si vždy vybrat z našich snídaňových menu. Ta totiž podáváme po celý den. Nejsme zaměřeni regionálně a rádi experimentujeme. Proto se vždy můžete těšit na něco nového. Jako rodinná kavárna se snažíme vytvářet i rodinnou atmosféru, ať už přijdete na pracovní schůzku, odpolední zákusek či jen na rychlé presso. A pokud opravdu spěcháte, veškerý náš sortiment Vám rádi zabalíme s sebou.

Vybavení a služby

Kapacita: 16 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: zahrádka, wi-fi
Možnosti platby: hotově
Domluvíme se: česky, anglicky

Kontakty

Kavárium

Kavárium
Bubenečská 13
Praha 6

tel.: 223 011 319
kavarium@gmail.com


Zvětšit mapu
nahoru

banner