Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Art Restaurant Mánes
RESTAURACE
Praha 1
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Art Restaurant Mánes

Art Restaurant Mánes nabízí znamenitou českou a francouzskou kuchyni v moderním pojetí pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Zahálky. Veškeré prostory jsou nově zrekonstruované a plně respektují původní myšlenku propojení gastronomie s uměním.

Podrobnosti

Pyšníme se překrásným výhledem na Vltavu, park Žofín, Tančící dům, Petřín a Pražský hrad. Přestože se nacházíme přímo v centru Prahy, ocitnete se tu na chvilku v přírodě, obklopeni řekou a zelení. Ať už plánujete rodinnou oslavu, firemní večírek, romantickou večeři ve dvou či velkou svatební hostinu, Mánes je tím pravým místem pro Vás. Zajistíme vše od A do Z pro Vaši maximální spokojenost.

Uvnitř restaurace najdete neustálou výstavu uměleckých děl, včetně zachovalých stropních fresek od Emila Filly, které mají nevyčíslitelnou hodnotu. Vystavujeme zde také unikátní klavír, na který tu ve 30.letech hrával slavný umělec Jaroslav Ježek. Pravidelná klavírní představení pořádáme každou středu až sobotu večer.

V letních měsících otevíráme naše rozlehlé terasy, kde si můžete pochutnat na specialitách z grilu a posedět přímo nad proudící Vltavou.

Ve stejné budově Mánes provozujeme také malou útulnou kavárnu s prvotřídní kávou a domácími dezerty od naší paní cukrářky.

Ve všedních dnech nabízíme polední menu.

Vybavení a služby

Kapacita: 910 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, bezbariérový přístup, zahrádka, pronájem salonku, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky

Kontakty

Art Restaurant Mánes

Art Restaurant Mánes
Masarykovo nábřeží 250/1
Praha 1

tel.: 730 150 772
info@manesgroup.cz
www.manesrestaurant.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner