Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Jumppark
OSTATNÍ
Praha 3
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Jumppark

JumpPark Praha je největší trampolínový park ve střední Evropě.

Na 700 m2 se v JumpParku v Praze nachází více než 60 trampolín na 4 hřištích. Přijďte si vyzkoušet 3D vybíjenou, zaskákat si na basketbalové koše nebo vyzkoušet různé akrobatické kousky při skocích do pěnové jámy (Foam pit). Využít můžete také halu na Free Jump, kde se nachází více než 30 trampolín na různé skákání. Pro odvážnější skokany se zde nacházejí trampolíny i podél stěn.

V rámci hodiny skákání můžete využít jakoukoliv atrakci. Skákejte z trampolíny na trampolínu nebo vyzkoušejte ostatní atrakce v parku jako například spikeball nebo hřiště pro nejmenší návštěvníky.

A pokud se vyčerpáte, můžete se občerstvit v našem baru. Nabízíme nealko nápoje, kávu, čaj a nebo Vám připravíme skvělý domácí osvěžující džbánek či Virgin mojito. Během skákání si můžete dát i něco na zub: croissanty, müsli tyčinky nebo banány.

Podrobnosti

Skákání

Náš hodinový vstup můžeš využít na aktivní relax ale i jako kondiční trénink. Je to jen na Tobě. Jumping zlepšuje náladu i fyzické zdraví. Je tu pro Tebe připravených 700 m2 trampolín.

Oslava narozenin

Máte zájem o netradiční oslavu? V JumpParku si můžete užít skákání se svými kamarády a do sytosti se zabavit . A v případě zájmu pro Vás máme připravený zábavný „skákací program“. A když už budete unavení, můžete se občerstvit v našem baru a posedět, ve vyhrazeném prostoru.

Vybavení a služby

Kapacita: 50 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, bezbariérový přístup, wi-fi
Možnosti platby: hotově, platební kartou
Domluvíme se: česky, anglicky

Kontakty

Jumppark

Jumppark
Na Jarově 2
Praha 3

tel.: 728 144 357
praha@jumppark.cz
www.praha.jumppark.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner