Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Restaurace Ballon
RESTAURACE
Praha 6
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Restaurace Ballon

hystáte příjemné posezení s přáteli, pracovní oběd, firemní akci, svatební hostinu, raut nebo rodinnou oslavu? A chcete ji spojit také s jedinečným gurmánským zážitkem? Pak jste zcela určitě na správném místě.

Všechny Vaše představy a požadavky splní prostorná restaurace Ballon s kapacitou 120 míst pro sezení. Na raut možnost až 200 osob. Velkoryse řešený interiér na vás dýchne nostalgickou atmosférou z časů první republiky, kdy taneční parkety dobýval swing a stříbrnému plátnu vládl Oldřich Nový. Zaručeně oceníte klidné prostředí, stylové vybavení, diskrétní zóny i dostatek přírodního světla, které proniká prosklenou stěnou s výhledem na letní terasu a bohatou zeleň v okolí.

Podrobnosti

Osobně pro Vás vybíráme ty nejlepší suroviny

Ani zdejší menu vás rozhodně nezklame. Restaurace nabízí každý den bohatý výběr vyhlášených jídel české a mezinárodní kuchyně, který pestrostí i kvalitou uspokojí nejnáročnější gurmány. Mezi nápoji si lze objednat ze dvou druhů piv (Gambrinus, Pilsner Urquell) a kromě širokého sortimentu destilátů, koktejlů i nealkoholických nápojů třeba také stáčené bílé a červené víno.

Pokud snad potřebujete pro svou akci ještě větší prostor, pohyblivé dřevěné dveře umožňují propojení restaurace se sousedním salonkem, takže k dispozici je rázem téměř dvojnásobek místa.

Vybavení a služby

Kapacita: 200 osob
Kouření: kouření povoleno
Vybavení/služby: klimatizace, zahrádka, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy, rusky, španělsky, italsky

Kontakty

Restaurace Ballon

Restaurace Ballon
Kladenská 115
Praha 6

tel.: 220 610 366
recepce@hotelavion.cz
www.restaurace-ballon.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner