Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Pivovar Lužiny
PIVNICE/HOSPODA
Praha 5
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Pivovar Lužiny

Vlastní výroba čtyř druhů piv + pivní speciály se zaměřením na českou kuchyni. Organizujeme teambuildingy a školení pro firmy v uzavřených prostorách pivovaru s projekčním vybavením a vlastní pípou. Pro firmy a eventové agentury zajišťujeme výrobu piva s logem firmy. Pro svatební agentury nabízíme možnost výroby vlastního piva pro novomanželé. Zaměřujeme se také na pivní turistiku, nabízíme řízené degustace, organizujeme hudební večery, brunche, grilování, aj.

Podrobnosti

Provozujeme nezávislý minipivovar, jehož součástí je pivovarská restaurace, pivní bar, salónek a sezónní terasa.

Vyrobená piva čepujeme přímo z výčepních tanků. Možnost zakoupení piv i v 1l a 0,5l PET lahvích. Všechna piva jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná. Vlastní výroba čtyř druhů piv + pivní speciály se zaměřením na českou kuchyni. Organizujeme teambuildingy a školení pro firmy v uzavřených prostorách pivovaru s projekčním vybavením a vlastní pípou. Pro firmy a eventové agentury zajišťujeme výrobu piva s logem firmy. Pro svatební agentury nabízíme možnost výroby vlastního piva pro novomanželé. Zaměřujeme se také na pivní turistiku, nabízíme řízené degustace, organizujeme hudební večery, brunche, grilování, aj.

Vybavení a služby

Kapacita: 400 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, zahrádka, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou
Domluvíme se: česky, anglicky, rusky

Kontakty

Pivovar Lužiny

Pivovar Lužiny
Archeologická 2256/1
Praha 5

tel.: 607 192 055
info@pivovar-luziny.cz
www.pivovar-luziny.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner