Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Nemílek penzion
UBYTOVÁNÍ
Velhartice
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Nemílek penzion

Penzion na Šumavě, kde jsou hostům k dispozici 4 apartmány, v nichž naleznete 7 ložnic. Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyńkou a koupelnou s WC. Sat. Tv. wifi.

Podrobnosti

Penzion, chalupa – Nemílek.

Penzion se nachází v krásném prostředí Šumavy, v obci Nemilkov – Velhartice.

V penzionu jsou hostům k dispozici 4 apartmány, v nichž naleznete 7 ložnic. Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyńkou a koupelnou s WC. Sat. Tv. wifi. V letních měsících jistě oceníte vyhřívaný krytý bazén o velikosti 7x4 m, který se nachází přímo v zahradě penzionu a velmi příjemné je také využití zahradního posezení s krbem, nebo posezení ve stodole. Pro dětské radovánky jsou k dispozici houpačky, tříkolky a pískoviště. V našem penzionu nabízíme také půjčení horských kol, lyží, kolečkových bruslí a člunu. V blízkém okolí si můžete plně užít sportu a využít nabídku bowlingu, tenisu, minigolfu, nově vybudované cyklostezky i jízdy na koni.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Pro příznivce historie a přírodních krás slouží náš penzion jako výchozí bod k návštěvě zajímavých památek, středověkých hradů, krásných zámečků, jezer a rozhleden v Pošumaví a na Šumavě.

Vybavení a služby

Kapacita: 20 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: zahrádka, dětský koutek, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi
Možnosti platby: hotově, cizí měnou
Domluvíme se: česky, německy, rusky

Kontakty

Nemílek penzion

Nemílek penzion
Velhartice – Nemilkov 12
Velhartice

tel.: 603 181 832
elisgabrielova@seznam.cz
www.penzion-nemilek.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner