Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
GASK - Galerie Středočeského kraje
OSTATNÍ
Kutná Hora
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

GASK - Galerie Středočeského kraje

GASK - Galerie Středočeského kraje prezentuje na třech tisících metrech čtverečních sbírku moderního umění 20. a 21. století. Poskytuje v Čechách ojedinělý přátelský galerijní prostor, inspirovaný konceptem nejznámějších světových galerií, jako je Centre Georges Pompidou v Paříži, Tate Modern v Londýně nebo MoMA v New Yorku.

Podrobnosti

GASK - Galerie Středočeského kraje – je krajská instituce zaměřená na výtvarné umění 20. a 21. století. Byla založena v roce 1963. V letech 1990-2009 existovala pod názvem České muzeum výtvarných umění, Galerií Středočeského kraje se stala v květnu 2009. Je novou etapou a transformací původní krajské instituce, která v průběhu posledních desetiletí měnila název i sídlo. Sídlo GASK se nachází v jedné z hlavních dominant města Kutné Hory, v rozsáhlém objektu Jezuitské koleje a je tak druhou největší galerií v ČR. Představuje standardní typ kulturní instituce provozované krajem či regionem, která přispívá k decentralizaci v kultuře, ale i v širší oblasti sociálního a občanského života.

Vybavení a služby

Kapacita: neuvedeno
Kouření: neuvedeno
Vybavení/služby: zahrádka, dětský koutek, pronájem salonku, televize/plátno
Možnosti platby: hotově
Domluvíme se: česky, anglicky, rusky

Kontakty

GASK - Galerie Středočeského kraje

GASK - Galerie Středočeského kraje
Barborská 51
Kutná Hora

tel.: 327 511 135
info@gask.cz
www.gask.cz


Zvětšit mapu
nahoru