Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Potrefená Husa Resslova
RESTAURACE
Praha 2
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Potrefená Husa Resslova

Restaurace Potrefená husa v Resslově ulici byla otevřena v roce 2000, v pořadí jako druhá z podniků franchisového řetězce pražského pivovaru Staropramen. Nachází se na vltavském nábřeží v malebném historickém domě, kde žil slavný český spisovatel Alois Jirásek, hned vedle významného skvostu moderní české architektury, Tančícího domu.

Podnik je umístěn v polosuterénu s kamennými stěnami a cihlovými klenbami a vytváří tak velmi příjemnou atmosféru, která je umocněna dominantním centrálním krbem. Kapacita restaurace čítá 110 míst k sezení a je rozdělena na nízké sezení na dřevěných podiích a na vyšší barové sezení.

Otevírací doba:

Pondělí - Středa: 11:00 - 24:00

Čtvrtek - Sobota: 11:00 - 01:00

Neděle: 11:00 - 23:00

Podrobnosti

Na čepu je 8 druhů piv a několik dalších druhů pak i v lahvi. Kromě známých druhů jako Staropramen Světlý(10˚), Ležák(11˚, 12˚), Černé(11˚), Granát nebo Nefiltrovaný zde najdete i čepované pivo Velvet, které je známe svým unikátním lavinovým efektem. Již tak široká škála tuzemských piv je doplněna čepovaným belgickým pivem Hoegaarden, které se vyznačuje jemnou chutí po sušených pomerančích s nádechem koriandru nebo lahvovým belgickým Leffe Bruin s vysokým obsahem alkoholu 6,5% či světoznámým ležákem Stella Artois.

V Potrefené huse v Resslově ulici si však přijdete na chuť, i pokud holdujete spíše vínu. Na vinné kartě je několik druhů Českých a Moravských vín od renomovaných i méně známých vinařů, ale i základní průřez světovou vinnou produkcí. Pokud máte chuť jen na sklenku, či byste rádi ochutnali více druhů vína, můžeme Vám nabídnout až 16 druhů rozlévaného vína.

Ať už vás z jakéhokoliv důvodu nabídka piv či vín neosloví, věříme, že vás uspokojíme např. našimi domácími produkty (limonády, ledové čaje či speciální pivní koktejly) nebo nabídkou několika druhů koktejlů.

Nabídkou jídla se podnik zaměřuje na prezentaci tradiční staročeské kuchyně v moderním pojetí za využití nejnovějších technologií a základní nabídkou moderní kosmopolitní kuchyně. Při přípravě jídel klademe důraz na původ a čerstvost surovin, které využíváme zejména v jejich sezónnosti. Každý měsíc tak můžete ochutnat i speciální nabídku cca 2 – 5 jídel dle gastronomického sezónního kalendáře. V době obědů v pracovních dnech navíc můžete vybírat ze zvýhodněné nabídky 4 druhů jídel.

Více informací naleznete na: www.facebook.com/PotrefenaHusaResslova nebo na webových stránkách: http://www.staropramen.cz/kam-na-pivo/husa/restaurace-praha-resslova/

Vybavení a služby

Kapacita: 110 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: klimatizace, zahrádka, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy, rusky

Kontakty

Potrefená Husa Resslova

Potrefená Husa Resslova
Resslova 1775/1
Praha 2

tel.: 224 918 691
ph-resslova@seznam.cz
www.staropramen.cz/kam-na-pivo/husa/restaurace-praha-resslova/


Zvětšit mapu
nahoru

banner