Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Bejzment burger pub
RESTAURACE
Praha 5
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Bejzment burger pub

Nejsme však jen restaurace plná nezdravých (pozor! naše burgery se dělají bez tuku na lávovém grilu!) a šťavnatých burgerů, pokud máte chuť na salát či jinou americkou dobrotu, tak si stále přijdete na své! Vybrat si můžete totiž také z několika amerických nápojů ba dokonce dezertů.

Atmosféra našeho podniku Vás opravdu pohltí.

V době, kdy se v Atlantě zrodil první burger jsem sice ještě nebyl na světě, ale mohu Vám slíbit, že na stůl Vám přistane přesně takový!

Receptura burgerů, které naše restaurace Vašim mlsným jazýčkům nabízí, pochází právě z USA. V novém vylepšeném menu najdete i speciální bizoní nebo jehněčí burger pro pravé gurmány.

Podrobnosti

Nemáme sice Brooklyn Bridge nebo Statue of Liberty, ale dokud neotevřete dveře, nepoznáte, že nejste v centru New Yorku.

Pokud jste si tuto zemi zamilovali, doporučujeme si s sebou vzít raději kapesníček na případné slzy při vzpomínkách na ty krásné dny za velkou louží.

Neříkáme, že jsme ti nejlepší, ale vlastně ano. Amerika je sebevědomá země, stejně tak jako my. Jelikož víme, že to pro Vás děláme nejlépe, jak umíme, jinak než ostatní a prostě velmi dobře!

Přijďte tedy okusit tu atmosféru Big Apple nebo oživit Vaše vzpomínky, zážitky a dát si skvělého šťavnatého burgera nebo jinou americkou dobrotu přímo k nám a nemusíte utrácet za letenku do Spojených států.

Tak co myslíte, dorazíte?!

šéfkuchař Zed

Vybavení a služby

Kapacita: 50 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, rusky

Kontakty

Bejzment burger pub

Bejzment burger pub
Zborovská 6
Praha 5

tel.: 731 406 163
bejzment@bejzment.cz
www.bejzment.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner