Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Zotavovna Vězeňské služby ČR Praha
RESTAURACE
Praha 4

Zotavovna Vězeňské služby ČR Praha

Zotavovna je účelovým zařízením ministerstva spravedlnosti a jeho resortů. Poskytuje ubytování hotelového typu v centru Prahy. Slouží především k pořádání různých školení, porad, kongresů, konferencí, kulturně společenských akcí. Volnou kapacitu nabízí i jiným právnickým i fyzickým osobám k pořádání podnikových a rodinných akcí včetně ubytování, jako jsou různé rodinné oslavy, svatby, promoce, narozeninové večírky apod. Součástí zotavovny je i sauna, solárium, herna s posilovnou, tenisové kurty, kulečník a stolní tenis. V restauraci je zajištěno připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Na pokojích je neomezené připojení k internetu kabelem. Po dohodě lze zajistit služby maséra a kadeřníka. Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, toaletou a koupelnou. V současné době probíhá rekonstrukce pokojů, pro Vaše pohodlí v "centru dění"

Podrobnosti

Díky poloze je zotavovna ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Praze, neboť se nachází ve velmi klidné zóně v blízkosti centra.

Kontakty

Zotavovna Vězeňské služby ČR Praha

Zotavovna Vězeňské služby ČR Praha
Na Květnici 10
Praha 4

nahoru

banner