Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Villa Voyta- Hotel & Restaurant
RESTAURACE
Praha 4
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Villa Voyta- Hotel & Restaurant

Hotel je perličkou secesní architektury uprostřed klidné vilové čtvrti. Období secese dýchá jak z hotelového exteriéru, tak interiérů restaurace, hotelového lobby s recepcí a hotelových pokojů. Po jedinečné rekonstrukci a dostavbě budovy původního hostince Daliborka z roku 1912 vznikl v roce 1991 jeden z nejkrásnějších malých hotelů v Praze. Villa Voyta- Hotel & Restaurant si zamilujete. Nejen proto, že nabízí svým hostům pohodlí, servis a klidné prostředí, ale hlavně pro jeho neopakovatelnou atmosféru.

Podrobnosti

Hotel se nachází ve velmi klidné vilové čtvrti městské části Praha 4 - Lhotka v dobré dopravní dostupnosti centra Prahy. Nabízí ubytování ve dvou budovách.

První je historická secesní budova - původní hostinec Daliborka z roku 1912. Po jedinečné rekonstrukci a dostavbě ve stylu secese v letech 1990 - 91 byla otevřena jako hotel s restaurací. Hotel nabízí 12 komfortních dvoulůžkových pokojů a Romantický apartmán s terasou, restaurant , bar se dvěma zimními zahradami, hotelové lobby s recepcí s nepřetržitým provozem a letní zahradu s altánem. Všechny prostory a vybavení jsou v secesním stylu a tvoří spolu výjimečný historický celek. Druhá budova Villa Voyta Garni je vystavěna v moderním stylu a nabízí komfortní stylové ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, Rodinný apartmán a Apartmán ve věži. V budově jsou čtyři konferenční prostory, hotelové fittnes a prostor pro relaxační masáže.

Celkem 21 pokojů skýtá komfortní ubytování ve stylových secesních i moderních interiérech obou budov.V každém z nich je hostům k dispozici minibar, LCD TV, klimatizace, vysokorychlostní wi-fi internetové připojení v ceně ubytování, trezor, telefon a další vybavení. Hotel poskytuje bezplatné parkování v uzavřené zahradě.

Vybavení a služby

Kapacita: 50 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, zahrádka, dětský koutek, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy, rusky

Kontakty

Villa Voyta- Hotel & Restaurant

Villa Voyta- Hotel & Restaurant
K Novému dvoru 124/54
Praha 4

tel.: 734 234 037
hotel@villavoyta.cz
www.villavoyta.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner