Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Restaurace Malešická Tvrz
RESTAURACE
Praha 10
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Restaurace Malešická Tvrz

Najdete u nás hotové jídla, minutky, staročeskou kuchyni, míchané nápoje a koktejly či 5 druhů piva. Během dne nabízíme také obědové menu sestávající z polévky a hlavního jídla, u kterého je na výběr z šesti možností.

Podrobnosti

V restauraci naleznete pivnici s nekuřáckým salónkem, sál pro 150 lidí a oddělený salónek. V letních měsících je otevřena prostorná zahrádka s dětským koutkem.

Restaurace Malešická Tvrz, nabízí ve svojí lokalitě jeden z největších prostorů pro zábavu a příjemné posezení. Od otevření restaurace Vám nabízíme rovněž pravidelné hudební akce. Pro bližší informace sledujte záložku akce.

Pro naše zákazníky rádi připravíme salónek, část restaurace nebo celou restauraci k pořádání oslav, narozenin, svateb, setkání nebo také firemních akcí a pracovních schůzek.

Vše co děláme, děláme pro Vás - naše hosty. Naším cílem je nabídnout příjemné prostředí s profesionální obsluhou, kde se budete cítit jako doma a kam se budete rádi vracet. Vážíme si každé Vaší návštěvy. Největší odměnou za naši snahu je Vaše spokojenost.

Vybavení a služby

Kapacita: 300 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: zahrádka, dětský koutek, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy

Kontakty

Restaurace Malešická Tvrz

Restaurace Malešická Tvrz
U Tvrze 10
Praha 10

tel.: 274 775 243
info@malesickatvrz.cz
www.malesickatvrz.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner