Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Botel Albatros
RESTAURACE
Praha 1
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Botel Albatros

Restaurace s kapacitou 84 míst

Botel Albatros Vás zve do své nové, stylově zařízené restaurace, která nabízí speciality české a zahraniční kuchyně. Svou kapacitou 84 míst je botel Albatros v Praze ideálním prostředím pro konání rodinných oslav, firemních večírků, svateb, společenských rautů apod.

Podrobnosti

VIP salonek s kapacitou 12 míst

Pro akce, při kterých je kladen důraz na komornější prostředí, je připraven VIP salonek s kapacitou 12 míst, který na Vás dýchne osobitou atmosférou lodní kajuty s romantickým výhledem na řeku Vltavu a Letenské sady.

Bar - kapacita 36 míst

Příjemné posezení (36 míst) nabízí i bar botelu Albatros. Romantické prostředí, velká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, ochotná obsluha, speciality české i zahraniční kuchyně zaručují příjemně prožitý den s rodinou nebo přáteli.

Letní terasa s výhledem na Pražský hrad

V letních měsících je možno posedět na zastřešené venkovní terase, která poskytuje krásný výhled na Pražský hrad, historické památky a projíždějící výletní lodě, které celoročně plují po řece Vltavě kolem botelu Albatros.

Vybavení a služby

Kapacita: neuvedeno
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: zahrádka, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, německy, rusky

Kontakty

Botel Albatros

Botel Albatros
Nábř. L. Svobody
Praha 1

tel.: 224 810 547
info@botelalbatros.cz
www.botelalbatros.cz


Zvětšit mapu
nahoru

banner