Nabídka piva a vouchery

Naše nabídka právě ČEPOVANÝCH piv.

1 l
PILSNER URQUELL - 11° světlý ležák Prazdroj PET. Vyrobeno dle původní receptury, dekokce se třemi rmuty a přímým otopem měděného rmutovacího kotle. Oddělené ležení i zrání.
95 Kč
1 l
KONRAD 10° - světlé výčepní Liberec-Vratislavice PET Klasické české, světlé, výčepní pivo.
65 Kč
1 l
WEIZENBIER 12° - PET Pšeničné Primáror PET, pivo Primátor Weizenbier z náchodského pivovaru Primátor se v britské soutěži stalo nejlepším pivem světa roku 2013 ! No a letos: Piva PRIMÁTOR opět posbírala zlaté medaile! PRIMÁTOR WEIZEN zvítězil na European Beer Star 2020 !!!
95 Kč
1 l
Summer Ale 10° Ale PET, pivovar Trilobit
116 Kč
1 l
Red Ox 15° Red Ale - PET, Zlatá kráva
135 Kč
1 l
Spytihněv 16° PET, Vratislavice-Konrad
90 Kč
1 l
ŘEPORYJE Prefunda 12° PET světlý ležák.
93 Kč
1 l
ZICHOVEC Nectar of Happiness 17° 7% alk. PET; Nejprodávanější new england ipa pivovaru. V chuti i vůni výrazné tóny ananasu, manga a žlutého melounu.
217 Kč

ANTOŠ Slaný

0.75 l
ANTOŠ Lucky Man IPL 13° Tento India Pale Lager je povedené pivko
92 Kč
0.75 l
ANTOŠ Tlustý Netopýr 17°. Svrchně kvašené speciální pivo velmi výrazné chuti a konzistence, za kterou vděčí použitému žitnému sladu. Toto pivo je chmeleno čtyřmi druhy chmele převážně americké provenience, které mu dodávají výraznou až podmanivou hořkost a příjemně omamnou vůni. Má čistou, plnou chuť a velmi dobrou hloubku. U tohoto piva nečekejte žádný citrusově-tropický parfém amerických piv. Tady dominuje vysoká hořkost, podporovaná jemnou sladovou sladkostí.
126 Kč
0.75 l
ANTOŠ Choo choo 18° Tmavé, svrchně kvašené pivo stylu Black Ipa. V chuti kávové, pražené, po hořké čokoládě, citrusové. Nižší říz, vyšší plnost těla, hořkost střední až vyšší, doznívání je dlouhé s tóny tropického a lesního ovoce, hořké čokolády, sušených švestek a tmavého žitného chleba. Krásně vyladěný černočerný silák, vyznačující se výbornou pitelností.
126 Kč

AXIOM Prostějov

0.33 l
AXIOM American Flivver Barley Wine 25°, 11% alk.; Toto Barley Wine má jméno podle ikonického amerického auta - prvního sériového vozidla v historii. Byl to Ford T Flivver - stroj zemědělců, občanů střední třídy a dokonce gangsterů. Flivver je také nekompromisní nápoj s výrazným charakterem. Plné sladové tělo, agresivní hořkost a dlouhý konec.
59 Kč
0.33 l
AXIOM Universum 31°, 14,5% alk.; Russian Imperial Stout; Černo-černé jemné tělo, výrazné kávové a čokoládové noty, intenzivní a hřejivá alkoholová nálož. Chmelová hořkost spojená s hořkostí a komplexní strukturou pražených sladů. Jestli toto výborné pivo nepozvedne Vaše oči k noční obloze a nepodnítí Vás k filozofické diskuzi o našem místě ve vesmíru, tak už nic jiného.
71 Kč

BAD FLASH Praha

0.75 l
BAD FLASH Bikini Session Ale 11°; Azuro, relax u vody, orosená sklenice lehkého Bikini Ale 11. Zkrátka léto jak má být …
99 Kč

BAŠTA - SOUSEDSKÝ PIVOVAR Praha

0.5 l
BAŠTA Srdcař Irish Stout 11° 0,5 L PLECH. Pavel Řehák for president.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA Mistrovský ležák 12° 0,5 L PLECH. 20. Titul Slavie.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA IPA Azacca 11° 0,5 L PLECH. Uvařeno na podporu dvaceti let projektu Kapka naděje. Limitovaná edice. Nákupem tohoto produktu přispíváte na Nadační fond Kapky naděje.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA Kroužkův ležák 11° Světlý ležák 0,5 L PLECH.
69 Kč

BEER FACTORY Plzeň

0.75 l
BEER FACTORY Summer Ale 10°. První desítka z Beer Factory je tady. O svěží vůni a chuť se postarala zajímavá kombinace chmelů Galaxy a Galena. Velmi příjemný Summer Ale nejen pro horké letní dny.
68 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Pšeničné 11°. Toto výborné lehké pšeničné pivo je inspirováno německými Hefeweizeny. Je velmi osvěžující, lehké a voňavé po banánech, tak jak to má být a objevíte i stopy hřebíčku, koriandru.
55 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Bock 17°. Silný polotmavý Bock se zajímavou skladbou pěti karamelových sladů, které chuťově připomíná ležení v dubových sudech. Bock je pivní styl, který se v Česku moc nevaří, a tak rozhodně nevynechejte příležitost je teď v podání sládka Petra Krýsla ochutnat.
75 Kč

BESKYDSKÝ PIVOVÁREK Ostravice

1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Beskydské hořké 1 L PET. Nezapomenutelná lahodně hořká chuť i vůně tohoto svrchně kvašeného pivního speciálu vychází z vyššího obsahu alkoholu a vydatného několikafázového chmelení. . PET
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Lissa Huera 1 L PET. Lissa huera je první dochovaný název nejvyšší hory českých Beskyd, Lysé hory. Z vrcholu této hory stéká kvalitní měkká voda, která je základem všech našich piv. Tato IPA je oslavou Lysé hory, na jejímž úpatí stojí náš Beskydský pivovárek.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Abel Tassman 1L PET. Tasmánie je významná chmelařská oblast. Právě tasmánský chmel dodává tomuto pivnímu speciálu výjimečně hořkou chuť a vůni.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA South Africa 1 L PET. Chmel Southern Passion použitý v tomto speciálu, pochází z JAR a má nezaměnitelné aroma po marakuje, guave, melounu a grepu.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 16° Red Ale 1 L PET. Tibet RED ALE má načervenalou barvu a je uvařen k připomenutí Tibetského národního povstání z března 1959. Povstání bylo krvavě potlačeno. Na jeho počest se každoročně 10.března vyvěšují tibetské vlajky.
90 Kč

BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTERNÍ PIVOVAR SV. VOJTĚCHA Praha

0.75 l
BENEDICT Klášterní IPA 15° 1 L PET; Klášterní IPA 15% je svým charakterem na pomezí anglického a amerického stylu. Plné tělo, vyšší, mírně drsná ale příjemná hořkost a znatelný citrusový buket pocházející ze speciálních odrůd chmele zajišťují tomuto pivu dobrou pitelnost při každé příležitosti.
128 Kč
0.75 l
BENEDICT Imperial Lager 20°. Mohutné pivo, které si při své velké síle a hořkosti zachovalo pitelnost klasického českého ležáku. Je vhodné ke zvěřině, smetanovým omáčkám, aromatickým sýrům a přepadne-li vás smutek.
138 Kč
0.33 l
BENEDICT Russian Imperial Stout 21°. Russian Imperial Stout 21 %. Tmavý speciál, který delším zráním získává vůni a chuť kvalitní hořké čokolády. Pivo si velice oblíbila carevna Kateřina Veliká. Podávejte k sladkým dezertům, aromatickým sýrům a v případě krize.
113 Kč

CHERNOBEER Hrdlív

0.5 l
CHERNOBEER 15° IPA HmeoIPAtikum 0,5 L PLECH. Nachmelená patnáctka s příjemnou nevtíravou nahořklou koncovkou, která navazuje na symfonické představení citrusových tónů za účasti tropického ovoce s umně schovaným alkoholovým podtónem.
92 Kč

KOCOUR Varnsdorf

1 l
KOCOUR Sumeček 11° American Pale Ale 1 L PET. Kocour Sumeček, v angličtině Catfish, je zástupcem hořkých svrchně kvašených piv kategorie American Pale Ale chmelených za studena. Chmelem se opravdu nešetřilo, neboť na vývoji receptury se podíleli kamarádi z pivovaru Ballast Point v San Diegu. Výrazně hořká, ale zároveň dobře pitelná jedenáctka. Objevte Ameriku!
95 Kč
1 l
KOCOUR Samurai 14° AIPA 1 L PET. American IPA - Samurai (americká verze India Pale Ale, která je daleko víc chmelenější než anglická IPA) je vařená přímo světoznámým sládkem z Japan’s Yo-Ho Brewing Co. Toshim Ishiim, který se specializuje na americké piva (IPA, Barley Wine,Porter atd.) a umí perfektně sypat chmel :-) spolupracoval s nejlepšími americkými sládky z malých pivovarů. Při vaření použil ty nejšpičkovější (a taky nejdražší) americké chmele: Columbus, Amarillo,Cascade a dosáhl tak chmelenosti cc 70-75 IBU (jednotek hořkosti) a lahodné komplexnosti. Myslíme, že se jedná o jedno z nejlepších piv uvařených na území České republiky. Takové pecky se pak dělají jen v USA a v EU jen v těch NEJ minipivovarech, takže je to super příležitost seznámit se s takovou lahůdkou !!!
95 Kč

JUNGBERG Dobrá Voda u Hořic

0.33 l
JUNGBERG LucIPA 14° 0,33 L SKLO. Speciál po všech směrech. Hned po prvním doušku nebudete vědět, čím si vás více podmanil. Chutná mě kvůli sladové plnosti? Nebo mě na kolena dostala jeho útočná a přesto opojná hořkost? Možná to bude vůně dvou aromatických chmelů. Připravte se také, že 14° stupňovitost je hezky cítit.
75 Kč

MATUŠKA Broumy

0.5 l
MATUŠKA Desítka 10° 0,5 L PLECH. Prostě a jednoduše poctivá desítka vařená na dva rmuty.
73 Kč
0.5 l
MATUŠKA California 12° 0,5 L PLECH. Kalifornie, to je slunce, nápady, energie, optimismus, a to jsme chtěli vtisknout i do naší Californie. Doufáme, že to tam najdete, až si ji dáte. Původně vychází z GB Pale Ale, ale US verze je říznější a pěnivější. My tam přidali opět něco českého, a tak je to verze US/CZ.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Apollo Galaxy 13° 0,5 L PLECH. Apollo Galaxy původně vychází z GB Pale Ale. Pokusili jsme se vytvořit letní pivo, které skloubí výrazné aroma Zlaté Rakety a pitelnost Californie, a zároveň si zachová plnost a sílu, která je vhodná pro teplé letní večery. Použili jsme chmel Galaxy nabitý australským sluncem, který dodává s chmelem Citra výrazné aroma po tropickém ovoci. Pro hořkost piva byl použit americký chmel Apollo.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Sv. Martin 16° 0,5 L PLECH. Pivo vařené jednou ročně na Sv. Martina. Hodí se k huse, sladové a příjemně chmelové.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Zlatá Raketa 17° 0,5 L PLECH. Jedná se o jedno z nejsilnějších pravidelně vařených piv v našem pivovaru, které voní a chutná exoticky přitažlivě. Pár Raket a jste v ráji.
96 Kč
0.75 l
MATUŠKA California Lager 12°. California je pivo inspirované slunnou Kalifornií. Toto je méně hořká varianta s vyšším aroma, kde byly použity spodní kvasnice. Je to tedy ležák.
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Broumy 12°. Broumy jsou polotmavou spodně kvašenou dvanáctkou, jejíž recept sestavil Martin Matuška. Pivo bylo prvně uvařeno k oslavám 10. výročí našeho pivovaru, a vzhledem k tomu, že mělo velký úspěch, rozhodli jsme se ho uvařit znovu.
107 Kč
0.75 l
MATUŠKA Apollo Galaxy 13°. Apollo Galaxy původně vychází z GB Pale Ale. Pokusili jsme se vytvořit letní pivo, které skloubí výrazné aroma Zlaté Rakety a pitelnost Californie, a zároveň si zachová plnost a sílu, která je vhodná pro teplé letní večery. Použili jsme chmel Galaxy nabitý australským sluncem, který dodává s chmelem Citra výrazné aroma po tropickém ovoci. Pro hořkost piva byl použit americký chmel Apollo.
125 Kč
0.75 l
MATUŠKA Knír 14°. Spodně kvašené pivo na podporu Movember (boj proti rakovině varlat a prostaty).
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Zlatá Raketa 17° IPA. Jedná se o jedno z nejsilnějších pravidelně vařených piv v našem pivovaru, které voní a chutná exoticky přitažlivě. Pár Raket a jste v ráji.
125 Kč
0.75 l
MATUŠKA Hellcat 21°. Hellcat je jedno z nejsilnějších IIPA piv vyrobených v ČR. Ve vůni je dominantní chmel Simcoe, který voní po borovici. Na várku se používá pouze světlý slad plzeňského typu, nicméně barva piva přechází do světle jantarové, což je dáno velkým množstvím sladu použitého na várku. „Užitná hodnota“ jedné sklenice Hellcatu je cca hodnota dvou sklenic plzeňského piva. Přesto, že má Hellcat relativně vysoké analytické ukazatele, tak se dobře pije a chmel na vás opojně působí.
143 Kč
0.75 l
MATUŠKA Černá Raketa 17°. Pivo typu IBA (India Black Ale), černé a nachmelené pivo. Pivovar Matuška byl první, kdo ho v Čechách uvařil.
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Raptor 15° První IPA uvařená v pivovaru Matuška kombinuje české a americké chmele. Druh IPA pochází z 19.století z Anglie. IPA byla společností East India Company exportována do Indie, kde měla Anglie své kolonie. Pivo muselo přežít dlouhou lodní cestu v teplém prostředí, a proto se vařilo silnější a více chmelené. Chmel totiž chrání pivo proti škodlivým bakteriím. Pro našeho Raptora jsme použili směs surovin českých, anglických a amerických s použitím našeho varního postupu.
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Dřevo 19° 7,8% alk. Dřevo je jedno z nejvýjimečnějších piv, které jsme v našem pivovaru uvařili. Pivo vychází z našeho Vánočního, jedná se tedy o 19 stupňový doppelbock. Toto pivo však leželo v tanku na americkém dubu přes dva měsíce, což mu dodalo dřevité tóny s podtóny bourbonu a vanilky. Tohoto výsledku jsme docílili přidáním celkem 240 desek amerického dubu přímo do tanku. Dále je pivo příjemně karamelové, s jemným řízem a vzhledem k alkoholu zrádně, nebezpečně pitelné. S celým nápadem přišel náš Michal “Veselka” Veselý, který se inspiroval Oak Aged Doppelbockem od německého pivovaru Camba Bavaria a naším Vánočním. Nejdříve si se svým tátou toto pivo uvařili ve své kyvetě doma a pak pyšně přinesl ukázat výsledek zbytku týmu. Pivo nám všem zachutnalo natolik, že jsme se ho rozhodli uvařit i pro Vás!
125 Kč

MAZÁK Dolní Bojanovice

0.75 l
MAZÁK Extra hořká 11°. Jak sám název napovídá, tento světlý ležák vyniká svou vysokou hořkostí. Plzeňský slad, který je zde zastoupen ve stoprocentním sypání, je zcela převálcován chmelovou bouří, která ostře nastoupí a ještě dlouze potom libě odeznívá.
98 Kč
0.75 l
MAZÁK IPA 14°. Stejná receptura, stejné postupy, ale pokaždé jiný chmel. S naší edicí Single Hop Ale máte jedinečnou příležitost prozkoumat a porovnat vlastnosti jednotlivých odrůd chmele na základě jednoho receptu.
120 Kč

NACHMELENÁ OPICE Krnov

0.75 l
NACHMELENÁ OPICE Choco stout 16,5°. Krásný čokoládový stoutík s hezkými 6,2% alk a 120 jednotkami hořkosti EBC.
158 Kč
0.75 l
NACHMELENÁ OPICE Rye IPA 13,5°. Příjemná žitná India Pale Ale 5,7% alk.
135 Kč

NOMÁD Děčín

1 l
NOMÁD Jonas 11° PET Kveik Pale Ale. Hezky si hovět sušené na dřevěných zubech v kruhu, pak to rozbalit při neuvěřitelných 35°C a výsledkem dát krásně čisté a chuťově zajímavé pivo? Ano, to jsme my, kvasnice kveik ze západního Norska. Rozhodně naše pivo stojí za ochutnání.
75 Kč

VOLT Jablonec

0.75 l
VOLT Startér 9° Summer Ale. Ve vůni je výrazně cítit citron s grepem, ale znatelné je i tropické ovoce či lehce kiwi a manga. Pivo je krásně pitelné a zároveň více hořké, což ve spojení se teplem a sluncem je úžasně osvěžující nápoj. V chuti je znatelná hořkost s doznívajícími tony citrony a grepu.
93 Kč
0.75 l
VOLT Elektrolít 9° Meloun Berliner Weisse. Naše řada berliner weisse, neboli kyseláč, jak už napovídá bude velmi kyselý. Kyselost vytvořily tzv. lactobacily, které vytvořily řádnou kyselost piva a ty jsme následně převařili, aby nedělaly další neplechu. Krom kyselosti ucítíte následně různě výrazné ovoce, které se do piva přidává ve velmi hojném množství.
150 Kč
0.75 l
VOLT Dynamo 10°. Jedná se o spodně kvašené pivo ze dvou druhů sladu i chmele. Jeho výrazná chmelová chuť jenž mu dodává chmel Žatecký poloraný červeňák dělá z tohoto nízkostupňovitého piva vyjímečný nápoj svojí chutí a díky kombinaci sladu i lehké plnosti. Pro teplé dny krásně pitelné pivo, jenž nechutná jen jako voda
92 Kč
0.75 l
VOLT Adaptér 11° American Pale Ale. Tento krásně pitelný ejl, jenž byl řádně nachmelený na hořkost chmelem Cascade. Na vůni chmelem Ekuanot, vařen po americkým způsobu, tedy infůzí. Slady Pale Ale, jak se na pravého Amíka patří a sluší. Je sice krásně pitelný, ale přitom s tělem, takže žádná vodička.
114 Kč
0.75 l
VOLT Pozitron 12° tmavý ležák. Český tmavý ležák, vyvážený čokolado-karemelovou chutí a hořkostí. Není ani sladový, ani výrazně hořký, tak jak český tmavý ležák má chutnat. Sušší pivo s plným tělem a krásnou tmavou barvou.
114 Kč

ZICHOVEC Zichovec

0.5 l
ZICHOVEC Rye IPA 15° 0,5 L PLECH. První žitná IPA od Zichovce uvařená v kooperaci s létajícím pivovarem 3nohý jelen. Objevíte kořeněné vůně po žitném sladu a různopestré citrusy. Pivo je středně hořké a výborně se popíjí.
90 Kč
0.5 l
ZICHOVEC Homies 12° 0,5 L PLECH. DDH, aneb dvojnásobně za studena chmelený ležák uvařený v kooperaci s létajícím pivovarem Falkon.
90 Kč

ZLATÁ KRÁVA

0.75 l
ZLATÁ KRÁVA Choco stout 14° Tahle čokoládová kráva vám učaruje. Svrchně kvašený stout s přídavkem praženého sladu a drcených kakaových bobů vyvážené chuti s kávově čokoládovým dozvukem. Jeho krémová pěna dodává pocit plnosti.
106 Kč
0.75 l
ZLATÁ KRÁVA Red Ox Ale (Red Ale). Tak s touhle červenou jedenáctkou budete spokojeni. Svrchně kvašené pivo jantarovo - červené barvy s jemným středně plným sladovým tělem, karamelovou chutí a osvěžujícím aroma citrusových plodů a tropického ovoce. Příjemná postupně nastupující hořkost v dozvuku nabádá k dalšímu napití
104 Kč
0.75 l
ZLATÁ KRÁVA PLNOTUČNÁ 12°. Nefiltrovaný, nepasterizovaný, spodně kvašený světlý ležák. Klasické české pivo s lahodnou plností, vyváženou chmelovou chutí, jemným řízem a zlatavou barvou. Pivo je vařeno tradiční metodou. Vyšší, ale lahodná hořkost piva, je dosažena trojitým dávkováním chmele. Klasické hlavní kvašení a dlouhé zrání dodávají pivu vyrovnanou chuť a pitelnost.
89 Kč
0.75 l
ZLATÁ KRÁVA NEIPA 13° Patří do kategorie India Pale Ale a je označována jako Juicy nebo Hazy IPA. Zakalené pivo i přes svůj vyšší obsah alkoholu působí svěže a čerstvě ve vůni i v chuti. Výrazná chmelová vůně tropického ovoce a květinové louky je vyvážená tělem a jemným hořkým dozníváním.
114 Kč

KASTEEL ROUGE

0.33 l
KASTEEL ROUGE 17° 8% alk.; Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
95 Kč
0.75 l
KASTEEL ROUGE 17° 8% alk.; Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
299 Kč

BOON

0.75 l
BOON 12° Traditional Lambic Kriek 4%; Tento Kriek byl namíchaný ze starých a mladých lambiků, které zrály v dubových sudech. Do piva se následně přidává 250 g třešní na litr piva. Kvalita je zaručena použitím pouze pravých třešní z Galicie. Je příjemně osvěžující a chutné v letních dnech na terase nebo na grilování.
269 Kč

Dárkové vouchery

1 ks
Dárkový voucher
200 Kč
1 ks
Dárkový voucher
500 Kč
1 ks
Dárkový voucher
1 000 Kč
1 ks
Dárkový voucher
5 000 Kč