Nabídka piva a vouchery

PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ 24 sqělých piv
1 850 Kč
Zdarec ! A je to tady. Již příští neděle 29.11. je první nedělí adventní tzv. železnou ! No a to se otevírají Adventní kalendáře ! No tak na koupi čokoškovýho si musíte zajít jinam, ale pro PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ si skočte do Tramu !!! Ale popořadě. To se tak sešlo pár chytrých hlav v pivním velkoobchodě Bad Flash a pivka pro ten kalendář vybrali, krabice, vymysleli, objednali a slepili a pivkama nacpali :-) !!! No a jelikož to dělali kluci Bedflešáci, tak si na různé Braníky, Starouše či Krušky, nechte zajít chuť :-(... Ty tam tedy rozhodně nenajdete. Za to tam najdete 24 sqělých piv !!! Tady tedy soudruzi z BadFlash, chyby neudělali a máte se tak na co těšit :-)
0 Kč

Naše nabídka právě ČEPOVANÝCH piv. Cena za 1 litr do PET lahve!

1 l
PILSNER URQUELL - 11° NEFILTROVANÁ !!! světlý ležák PET Vyrobeno dle původní receptury, dekokce se třemi rmuty a přímým otopem měděného rmutovacího kotle. Oddělené ležení i zrání.
93 Kč
1 l
KONRAD 10° - světlé výčepní PET Klasické české, světlé, výčepní pivo.
63 Kč
1 l
WEIZENBIER 12° - pšeničné PET Pšeničné pivo Primátor Weizenbier z náchodského pivovaru Primátor se v britské soutěži stalo nejlepším pivem světa roku 2013 ! No a letos: Piva PRIMÁTOR opět posbírala zlaté medaile! PRIMÁTOR WEIZEN zvítězil na European Beer Star 2020 !!!
93 Kč
1 l
BEER FACTORY Nevada Ale 11° PET. Tento lehký Ale je velmi oblíbeným z této Pivní továrny. Název tohoto svrchně kvašeného piva Beer Factory vybrali podle státu, kde vznikl tento legendární styl piva - Pale Ale. Lehké moderní pivo získává svoji svěžest výjimečnými americkými chmely použitými po celou dobu jeho výroby.
139 Kč
1 l
PERMON 12° - světlý ležák PET Pivo vařené klasickou českou metodou,kvašené v otevřených nádobách a dokvašované na ležáckém sklepě.
101 Kč
1 l
ZLATÁ KRÁVA 12° Farm Dog Ale PET. Pivo s vysokým a šumivým řízem s velmi suchým dozníváním. Chuť je slabá až středně silná a nese stejné prvky jako vůně. Je kalné s krásně žlutou barvou.
116 Kč
1 l
PACOV GOLEM světlá 11° PET Pacov. První uvařené pivo v pivovaru Pacov v roce 2010. Ke světlému plzeňskému sladu jsme přidali hrstku sladu melanoidinového a bavorského. Vytváří zlatavou barvu a plnější chuť. Slady jsme zpracovali dvourmutovým způsobem a sladinu dlouze převařili s trojí dávkou chmele.
126 Kč
1 l
TRAMWAY ALE 11° polotmavá PET Velmi lehká a příjemně pitelná kosmopolitní varianta ostrovního Ale, vařena specielně pro pivní znalce nacházející se v restauraci První Pivní Tramway. Testováno na lidech :-) !
95 Kč
1 l
Zichovec Mango Sticky Rise NEIPA 16° 7% alk.; PET Uvařeno v kooperaci s pivovarem Raven. New England IPA, která by měla připomínat známý asijský desert (mango sticky rice). Struktura piva je sametová, jako nikdy předtím.
226 Kč

Pivní adventní kalendář

PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ 24 sqělých piv.
1 850 Kč
Zdarec! A je to tady. Již příští neděle 29.11. je první nedělí adventní tzv. železnou! No a to se otevírají Adventní kalendáře! Na koupi čokoškovýho si musíte zajít jinam, ale pro PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ si skočte do Tramu! Ale popořadě. To se tak sešlo pár chytrých hlav v pivním velkoobchodě Bad Flash a pivka pro ten kalendář vybrali, krabice, vymysleli, objednali a slepili a pivkama nacpali :-) No a jelikož to dělali kluci Bedflešáci, tak si na různé Braníky, Starouše či Krušky, nechte zajít chuť :-( Ty tam tedy rozhodně nenajdete. Za to tam najdete 24 sqělých piv! Tady tedy soudruzi z BadFlash, chyby neudělali a máte se tak na co těšit :-)
0 Kč

AXIOM Prostějov

0.33 l
AXIOM American Flivver Barley Wine 25°, 11% alk.; Toto Barley Wine má jméno podle ikonického amerického auta - prvního sériového vozidla v historii. Byl to Ford T Flivver - stroj zemědělců, občanů střední třídy a dokonce gangsterů. Flivver je také nekompromisní nápoj s výrazným charakterem. Plné sladové tělo, agresivní hořkost a dlouhý konec.
59 Kč
0.33 l
AXIOM Universum 31°, 14,5% alk.; Russian Imperial Stout; Černo-černé jemné tělo, výrazné kávové a čokoládové noty, intenzivní a hřejivá alkoholová nálož. Chmelová hořkost spojená s hořkostí a komplexní strukturou pražených sladů. Jestli toto výborné pivo nepozvedne Vaše oči k noční obloze a nepodnítí Vás k filozofické diskuzi o našem místě ve vesmíru, tak už nic jiného.
71 Kč

BAD FLASH Praha

0.75 l
BAD FLASH Bikini Session Ale 11°; Azuro, relax u vody, orosená sklenice lehkého Bikini Ale 11. Zkrátka léto jak má být …
99 Kč

BAŠTA - SOUSEDSKÝ PIVOVAR Praha

0.5 l
BAŠTA Srdcař Irish Stout 11° 0,5 L PLECH. Pavel Řehák for president.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA Mistrovský ležák 12° 0,5 L PLECH. 20. Titul Slavie.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA IPA Azacca 11° 0,5 L PLECH. Uvařeno na podporu dvaceti let projektu Kapka naděje. Limitovaná edice. Nákupem tohoto produktu přispíváte na Nadační fond Kapky naděje.
82 Kč
0.5 l
BAŠTA Kroužkův ležák 11° Světlý ležák 0,5 L PLECH.
69 Kč

BEER FACTORY Plzeň

0.75 l
BEER FACTORY Summer Ale 10°. První desítka z Beer Factory je tady. O svěží vůni a chuť se postarala zajímavá kombinace chmelů Galaxy a Galena. Velmi příjemný Summer Ale nejen pro horké letní dny.
68 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Nevada Ale 11°. Tento lehký Ale je velmi oblíbeným z této Pivní továrny. Název tohoto svrchně kvašeného piva Beer Factory vybrali podle státu, kde vznikl tento legendární styl piva - Pale Ale. Lehké moderní pivo získává svoji svěžest výjimečnými americkými chmely použitými po celou dobu jeho výroby.
68 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Světlý ležák 12°. Tento ležák je vařený klasicky po plzeňsku, tzn. třírmutově a vyznačuje se příjemnou hořkostí z žateckých chmelů, která je důležitou součástí jeho plnosti. Ideální představa, jak má vonět a hlavně chutnat český ležák plzeňského typu. Rozhodně veliká pochoutka pro všechny milovníky ležáků, kteří moc nemusí svrchňáky.
55 Kč
0.75 l
BEER FACTIRY Polotmavý ležák 12°. Polotmavý ležák z Beer Factory se vyznačuje příjemnou čistou karamelovou vůní a chutí, jantarovou barvou a jemnou doznívající hořkostí. Je vyroben pouze ze světlého sladu a pečlivě vybraného karamelového sladu. Chmelen pouze žateckým poloraným červeňákem.
58 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Pšeničné 11°. Toto výborné lehké pšeničné pivo je inspirováno německými Hefeweizeny. Je velmi osvěžující, lehké a voňavé po banánech, tak jak to má být a objevíte i stopy hřebíčku, koriandru.
55 Kč
0.75 l
BEER FACTORY Bock 17°. Silný polotmavý Bock se zajímavou skladbou pěti karamelových sladů, které chuťově připomíná ležení v dubových sudech. Bock je pivní styl, který se v Česku moc nevaří, a tak rozhodně nevynechejte příležitost je teď v podání sládka Petra Krýsla ochutnat.
75 Kč

BESKYDSKÝ PIVOVÁREK Ostravice

1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Beskydské hořké 1 L PET. Nezapomenutelná lahodně hořká chuť i vůně tohoto svrchně kvašeného pivního speciálu vychází z vyššího obsahu alkoholu a vydatného několikafázového chmelení. . PET
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Lissa Huera 1 L PET. Lissa huera je první dochovaný název nejvyšší hory českých Beskyd, Lysé hory. Z vrcholu této hory stéká kvalitní měkká voda, která je základem všech našich piv. Tato IPA je oslavou Lysé hory, na jejímž úpatí stojí náš Beskydský pivovárek.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA Abel Tassman 1L PET. Tasmánie je významná chmelařská oblast. Právě tasmánský chmel dodává tomuto pivnímu speciálu výjimečně hořkou chuť a vůni.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 14° IPA South Africa 1 L PET. Chmel Southern Passion použitý v tomto speciálu, pochází z JAR a má nezaměnitelné aroma po marakuje, guave, melounu a grepu.
90 Kč
1 l
BESKYDSKÝ PIVOVÁREK 16° Red Ale 1 L PET. Tibet RED ALE má načervenalou barvu a je uvařen k připomenutí Tibetského národního povstání z března 1959. Povstání bylo krvavě potlačeno. Na jeho počest se každoročně 10.března vyvěšují tibetské vlajky.
90 Kč

BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTERNÍ PIVOVAR SV. VOJTĚCHA Praha

1 l
BENEDICT ležák 12° 1 L PET; Klasická světlá dvanáctka 12% vyrobená tradičním způsobem vyznačující se plností a silnou, ale jemnou hořkostí. Pivo je vhodné k českým jídlům, k zahnání žízně i k posezení s přáteli.
105 Kč
0.75 l
BENEDICT Klášterní IPA 15° 1 L PET; Klášterní IPA 15% je svým charakterem na pomezí anglického a amerického stylu. Plné tělo, vyšší, mírně drsná ale příjemná hořkost a znatelný citrusový buket pocházející ze speciálních odrůd chmele zajišťují tomuto pivu dobrou pitelnost při každé příležitosti.
128 Kč
0.75 l
BENEDICT Imperial Lager 20°. Mohutné pivo, které si při své velké síle a hořkosti zachovalo pitelnost klasického českého ležáku. Je vhodné ke zvěřině, smetanovým omáčkám, aromatickým sýrům a přepadne-li vás smutek.
138 Kč
0.33 l
BENEDICT Russian Imperial Stout 21°. Russian Imperial Stout 21 %. Tmavý speciál, který delším zráním získává vůni a chuť kvalitní hořké čokolády. Pivo si velice oblíbila carevna Kateřina Veliká. Podávejte k sladkým dezertům, aromatickým sýrům a v případě krize.
113 Kč

CLOCK Potštejn

0.75 l
CLOCK 13° Helga - Festbier světlá. Silnější spodně kvašené pivo zlaté barvy, plné chuti a nižší hořkosti. Chmeleno německými chmely Perle a Hallertau Blanc. Doporučujeme konzumovat z tupláku.
99 Kč
0.75 l
CLOCK FENETRA Pavillon 13° 7,9% světlá. Elegantní, rustikální pivo vařené s výrazným podílem bio špaldy a vyzrávané v dřevěných sudech po dobu 3-6 měsíců. Rafinovaný projev s lehkou kyselinkou, výrazným aromatem bílého vína, plnou strukturou a dlouhým finišem. 7,9 % alk.
299 Kč
0.75 l
CLOCK FENETRA Satran 12° 7,1% světlá. Divoký a zároveň elegantní farmhouse ale vařený s velkým podílem špaldy a dozrávaný v dřevěných sudech po dobu několika měsíců. Hluboce prokvašené suché tělo s výrazným aromatem bílého vína, trochou funku a dlouhým finišem. 7,1 % alk.
299 Kč

ČERNÝ POTOKA Jičín - Staré místo

0.5 l
ČERNÝ POTOKA Cloud Scanner New England IPA 15° 0,5 L PLECH. Zvedněte hlavu k oblakům a pozorujte je. Naše nová NEIPA přináší šťavnatost zralého manga, ananasu, grapefruitu a žlutého melounu, potlačenou hořkost a vysokou pitelnost. Vítejte ve šťavnatém a zakaleném světě.
146 Kč
0.75 l
ČERNÝ POTOKA Double Stolen Haze New England IPA 17°. Kooperační várka s pivovarem Zichovec, kterou už vařili v minulosti, tentokrát se ale jedná o její dablovanou verzi. Velmi šťavnatá neipa s chmelem citra..Double dry hopped IPA. Kromě tradičních sladů je v ní použit pšeničný slad, ovesné a pšeničné vločky. O střední hořkost se postaral český chmel Sládek, na chuť a aroma bylo použito velké množství amerických chmelů Citra a Mosaic.
109 Kč

CHERNOBEER Hrdlív

0.75 l
CHERNOBEER 13° IPL Sid Vicious. Příležitostní limitované silné světlé pivo. India Pale Lager dokázalo sloučit pitelnost ležáku s provokativní hořkostí Ipy. Ovocně - kořeněná chuť s dozvuky citrusů vám dovolí poznat nové pivní zážitky a způsobí anarchii chuťových buněk.
118 Kč
0.5 l
CHERNOBEER 15° IPA HmeoIPAtikum 0,5 L PLECH. Nachmelená patnáctka s příjemnou nevtíravou nahořklou koncovkou, která navazuje na symfonické představení citrusových tónů za účasti tropického ovoce s umně schovaným alkoholovým podtónem.
92 Kč

CHOTOVINY Chotoviny

0.5 l
CHOTOVINY Imperial Trip DDH Extreme Ale 24,9°. Světlé pivo svrchně kvašené, které zrálo 12 měsíců ve sklepě. Stupňovitosti 24,9° bylo dosaženo dvojím vystíráním. Silně alkoholické 13,5% !
192 Kč

KOCOUR Varnsdorf

1 l
KOCOUR Sumeček 11° American Pale Ale 1 L PET. Kocour Sumeček, v angličtině Catfish, je zástupcem hořkých svrchně kvašených piv kategorie American Pale Ale chmelených za studena. Chmelem se opravdu nešetřilo, neboť na vývoji receptury se podíleli kamarádi z pivovaru Ballast Point v San Diegu. Výrazně hořká, ale zároveň dobře pitelná jedenáctka. Objevte Ameriku!
95 Kč
1 l
KOCOUR Samurai 14° AIPA 1 L PET. American IPA - Samurai (americká verze India Pale Ale, která je daleko víc chmelenější než anglická IPA) je vařená přímo světoznámým sládkem z Japan’s Yo-Ho Brewing Co. Toshim Ishiim, který se specializuje na americké piva (IPA, Barley Wine,Porter atd.) a umí perfektně sypat chmel :-) spolupracoval s nejlepšími americkými sládky z malých pivovarů. Při vaření použil ty nejšpičkovější (a taky nejdražší) americké chmele: Columbus, Amarillo,Cascade a dosáhl tak chmelenosti cc 70-75 IBU (jednotek hořkosti) a lahodné komplexnosti. Myslíme, že se jedná o jedno z nejlepších piv uvařených na území České republiky. Takové pecky se pak dělají jen v USA a v EU jen v těch NEJ minipivovarech, takže je to super příležitost seznámit se s takovou lahůdkou !!!
95 Kč

JUNGBERG Dobrá Voda u Hořic

0.33 l
JUNGBERG LucIPA 14° 0,33 L SKLO. Speciál po všech směrech. Hned po prvním doušku nebudete vědět, čím si vás více podmanil. Chutná mě kvůli sladové plnosti? Nebo mě na kolena dostala jeho útočná a přesto opojná hořkost? Možná to bude vůně dvou aromatických chmelů. Připravte se také, že 14° stupňovitost je hezky cítit.
75 Kč

MATUŠKA Broumy

0.5 l
MATUŠKA Desítka 10° 0,5 L PLECH. Prostě a jednoduše poctivá desítka vařená na dva rmuty.
73 Kč
0.5 l
MATUŠKA California 12° 0,5 L PLECH. Kalifornie, to je slunce, nápady, energie, optimismus, a to jsme chtěli vtisknout i do naší Californie. Doufáme, že to tam najdete, až si ji dáte. Původně vychází z GB Pale Ale, ale US verze je říznější a pěnivější. My tam přidali opět něco českého, a tak je to verze US/CZ.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Apollo Galaxy 13° 0,5 L PLECH. Apollo Galaxy původně vychází z GB Pale Ale. Pokusili jsme se vytvořit letní pivo, které skloubí výrazné aroma Zlaté Rakety a pitelnost Californie, a zároveň si zachová plnost a sílu, která je vhodná pro teplé letní večery. Použili jsme chmel Galaxy nabitý australským sluncem, který dodává s chmelem Citra výrazné aroma po tropickém ovoci. Pro hořkost piva byl použit americký chmel Apollo.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Sv. Martin 16° 0,5 L PLECH. Pivo vařené jednou ročně na Sv. Martina. Hodí se k huse, sladové a příjemně chmelové.
82 Kč
0.5 l
MATUŠKA Zlatá Raketa 17° 0,5 L PLECH. Jedná se o jedno z nejsilnějších pravidelně vařených piv v našem pivovaru, které voní a chutná exoticky přitažlivě. Pár Raket a jste v ráji.
96 Kč
0.75 l
MATUŠKA Desítka 10°. Prostě a jednoduše poctivá desítka vařená na dva rmuty.
85 Kč
0.75 l
MATUŠKA California Lager 12°. California je pivo inspirované slunnou Kalifornií. Toto je méně hořká varianta s vyšším aroma, kde byly použity spodní kvasnice. Je to tedy ležák.
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Dvanáctka 12°. Jednoduše česká dvanáctka.
95 Kč
0.75 l
MATUŠKA Broumy 12°. Broumy jsou polotmavou spodně kvašenou dvanáctkou, jejíž recept sestavil Martin Matuška. Pivo bylo prvně uvařeno k oslavám 10. výročí našeho pivovaru, a vzhledem k tomu, že mělo velký úspěch, rozhodli jsme se ho uvařit znovu.
107 Kč
0.75 l
MATUŠKA Svoboda 13°. K výročí Sametové revoluce jsme uvařili spodně kvašené pivo Svoboda 13°. Svoboda pro nás znamená, že vůbec vznikl náš pivovar, že se můžeme inspirovat všude po světě, a tudíž vařit pivo všech chutí, vůní, barev a stylů. Proto náš sládek Honza Najbrt dostal svobodnou ruku při tvorbě receptu. Honza se s týmem rozhodl vytvořit recept ze surovin z celého světa, což činí toto pivo doopravdy osvobozené od všech zajetých pivních druhů. Použité ingredience se každý rok mění, aby byla zachována sládkova svoboda, základ piva ale zůstává stejný.
107 Kč
0.75 l
MATUŠKA Apollo Galaxy 13°. Apollo Galaxy původně vychází z GB Pale Ale. Pokusili jsme se vytvořit letní pivo, které skloubí výrazné aroma Zlaté Rakety a pitelnost Californie, a zároveň si zachová plnost a sílu, která je vhodná pro teplé letní večery. Použili jsme chmel Galaxy nabitý australským sluncem, který dodává s chmelem Citra výrazné aroma po tropickém ovoci. Pro hořkost piva byl použit americký chmel Apollo.
125 Kč
0.75 l
MATUŠKA Knír 14°. Spodně kvašené pivo na podporu Movember (boj proti rakovině varlat a prostaty).
111 Kč
0.75 l
MATUŠKA Zlatá Raketa 17° IPA. Jedná se o jedno z nejsilnějších pravidelně vařených piv v našem pivovaru, které voní a chutná exoticky přitažlivě. Pár Raket a jste v ráji.
125 Kč
0.75 l
MATUŠKA Tropical Rocket 17° IPA. Jedná se o jedno z nejsilnějších pravidelně vařených piv v našem pivovaru. Převládají v něm tropické vůně a od Zlaté Rakety se liší použitými chmely.
125 Kč
0.75 l
MATUŠKA Hellcat 21°. Hellcat je jedno z nejsilnějších IIPA piv vyrobených v ČR. Ve vůni je dominantní chmel Simcoe, který voní po borovici. Na várku se používá pouze světlý slad plzeňského typu, nicméně barva piva přechází do světle jantarové, což je dáno velkým množstvím sladu použitého na várku. „Užitná hodnota“ jedné sklenice Hellcatu je cca hodnota dvou sklenic plzeňského piva. Přesto, že má Hellcat relativně vysoké analytické ukazatele, tak se dobře pije a chmel na vás opojně působí.
143 Kč

MAZÁK Dolní Bojanovice

0.75 l
MAZÁK Extra hořká 11°. Jak sám název napovídá, tento světlý ležák vyniká svou vysokou hořkostí. Plzeňský slad, který je zde zastoupen ve stoprocentním sypání, je zcela převálcován chmelovou bouří, která ostře nastoupí a ještě dlouze potom libě odeznívá.
98 Kč
0.75 l
MAZÁK IPA 14°. Stejná receptura, stejné postupy, ale pokaždé jiný chmel. S naší edicí Single Hop Ale máte jedinečnou příležitost prozkoumat a porovnat vlastnosti jednotlivých odrůd chmele na základě jednoho receptu.
120 Kč

NACHMELENÁ OPICE Krnov

0.75 l
NACHMELENÁ OPICE Světlý ležák 11°. Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.
98 Kč
0.75 l
NACHMELENÁ OPICE ipa 14°. Zlatavá barva, obilné tělo, vyšší hořkost a příjemné aroma amerických chmelů. To je kombinace 2 pivních stylů: Ležák a IPA. Pivo je vařeno infuzí, kvašeno spodně, chmeleno na varně českými a za studena americkými odrůdami chmele.
113 Kč

RAVEN Plzeň

0.75 l
RAVEN Black Label #3: Champagne Strong Ale 10,5 % alk. Výjimečné pivo, které je stylově označováné jako pivní šampaňské. Raven jej pouští do distribuce pouze v zimním období. Pivo je kvašeno šampaňskými kvasnicemi, zrálo v tancích na dubových hoblinách, poté byl přidán cukr a pivo prokvasilo, jako správné šampaňské, ještě jednou v lahvi. Připravte se, že špunt ve většině případů poletí opravdu daleko, tak si, prosím, nevystřelte oko, nebo alespoň pošlete fotku !
299 Kč

U Fleků Praha

1.5 l
U FLEKŮ tmavá 13° 1,5 L PET.
180 Kč

VOLT Jablonec

0.75 l
VOLT Startér 9° Summer Ale. Ve vůni je výrazně cítit citron s grepem, ale znatelné je i tropické ovoce či lehce kiwi a manga. Pivo je krásně pitelné a zároveň více hořké, což ve spojení se teplem a sluncem je úžasně osvěžující nápoj. V chuti je znatelná hořkost s doznívajícími tony citrony a grepu.
93 Kč
0.75 l
VOLT Elektrolít 9° Meloun Berliner Weisse. Naše řada berliner weisse, neboli kyseláč, jak už napovídá bude velmi kyselý. Kyselost vytvořily tzv. lactobacily, které vytvořily řádnou kyselost piva a ty jsme následně převařili, aby nedělaly další neplechu. Krom kyselosti ucítíte následně různě výrazné ovoce, které se do piva přidává ve velmi hojném množství.
150 Kč
0.75 l
VOLT Dynamo 10°. Jedná se o spodně kvašené pivo ze dvou druhů sladu i chmele. Jeho výrazná chmelová chuť jenž mu dodává chmel Žatecký poloraný červeňák dělá z tohoto nízkostupňovitého piva vyjímečný nápoj svojí chutí a díky kombinaci sladu i lehké plnosti. Pro teplé dny krásně pitelné pivo, jenž nechutná jen jako voda
92 Kč
0.75 l
VOLT Jiskra 11° světlý ležák. Komplexní chuť piva je doprovázena záměrně utlumenou a příjemnou hořkostí. S citem aplikovaný anglický slad Crystal Light dodává pivu jemně karamelovou příchuť. Jeho hořkost a sladovost jsou příjemně vyvážené a tudíž velmi dobře pitelné.
99 Kč
0.75 l
VOLT Adaptér 11° American Pale Ale. Tento krásně pitelný ejl, jenž byl řádně nachmelený na hořkost chmelem Cascade. Na vůni chmelem Ekuanot, vařen po americkým způsobu, tedy infůzí. Slady Pale Ale, jak se na pravého Amíka patří a sluší. Je sice krásně pitelný, ale přitom s tělem, takže žádná vodička.
114 Kč
0.75 l
VOLT Pojistka 12° American Pale Ale. Světlé, svrchně kvašené, nepasterizované pivo charakteristické především svou plností a tělnatostí. Dojem umocňuje znatelná hořkost na závěr a vyšší obsah ovocných tónů. V chuti i vůni necháváme vyniknout klasice tohoto pivního stylu - chmelu Cascade.
114 Kč
0.75 l
VOLT Pozitron 12° tmavý ležák. Český tmavý ležák, vyvážený čokolado-karemelovou chutí a hořkostí. Není ani sladový, ani výrazně hořký, tak jak český tmavý ležák má chutnat. Sušší pivo s plným tělem a krásnou tmavou barvou.
114 Kč

ZICHOVEC Zichovec

0.75 l
ZICHOVEC JuicyLucy 15° New England IPA 7% alk. Nejprodávanější speciál pivovaru. V chuti tóny žlutých melounů, zralého manga a broskví.
149 Kč
0.75 l
ZICHOVEC Hotline 15° West Coast IPA 7% alk. West Coast IPA s výraznější hořkostí a více prokvašeným tělem.
123 Kč
0.75 l
ZICHOVEC Nectar of Happiness 17° New England IPA 7% alk. Nejprodávanější NEIPA pivovaru. V chuti i vůni výrazné tóny ananasu, manga a žlutého melounu.
0 Kč
0.75 l
ZICHOVEC Jesper 15° New England IPA. Jeden z nejaromatičtějších chmelů vůbec, chmel Galaxy, dodává pivu výrazné tóny ananasu, tropického ovoce a žlutého melounu.
149 Kč
0.5 l
ZICHOVEC Rye IPA 15° 0,5 L PLECH. První žitná IPA od Zichovce uvařená v kooperaci s létajícím pivovarem 3nohý jelen. Objevíte kořeněné vůně po žitném sladu a různopestré citrusy. Pivo je středně hořké a výborně se popíjí.
90 Kč
0.5 l
ZICHOVEC Homies 12° 0,5 L PLECH. DDH, aneb dvojnásobně za studena chmelený ležák uvařený v kooperaci s létajícím pivovarem Falkon.
90 Kč

KASTEEL ROUGE

0.33 l
KASTEEL ROUGE 17° 8% alk.; Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
95 Kč
0.75 l
KASTEEL ROUGE 17° 8% alk.; Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
299 Kč

BREWDOG

0.33
BREWDOG Punk IPA 13° 5,6% alk.; Vlajková loď pivovaru Brewdog. Punková India Pale Ale, která se stala synonymem pro rebelii řemeslných piv. Chmelená novými chmely pro vytvoření exploze tropického ovoce a totální změti grapefruitu, ananasu a liči zakončená krásně hořkým koncem. Vyjímečné pivo.
69 Kč

THORNBRODGE

0.33 l
THORNBRIDGE Cocoa Chocolate Porter Wonderland 17° 6,8%alk.; Cocoa Wonderland je robustní porter s přírodními moka sladovými chutěmi ve směsi sladů, které doplňují přídavky hořké čokolády v průběhu procesu zrání.
69 Kč

De MOLEN

0.33 l
De MOLEN Tsarina Esra Imperial Porter 23,4° 10,1% alk.; Imperiální Porter od holandského pivovaru De Molen má své pradávné kořeny v Anglii. Jeho plné tělo je bohaté na pražené a karamelové příchutě a je ideální pro zahřátí v chladné noci. Objevíte v něm také čokoládu, lékořici.
119 Kč

BOON

0.75 l
BOON 12° Traditional Lambic Kriek 4%; Tento Kriek byl namíchaný ze starých a mladých lambiků, které zrály v dubových sudech. Do piva se následně přidává 250 g třešní na litr piva. Kvalita je zaručena použitím pouze pravých třešní z Galicie. Je příjemně osvěžující a chutné v letních dnech na terase nebo na grilování.
269 Kč

Dárkové vouchery

1 ks
Dárkový voucher
200 Kč
1 ks
Dárkový voucher
500 Kč
1 ks
Dárkový voucher
1 000 Kč
1 ks
Dárkový voucher
5 000 Kč