Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
:*
:
:*
:*
PREMIUM GASTRO SHOWROOM

PREMIUM GASTRO SHOWROOM

PREMIUM GASTRO SHOWROOM

Prem!um Gastro přináší segmentu HORECA komplexní sortiment prémiových produktů od renomovaných výrobců z celého světa. Klademe důraz zejména na kvalitu, funkčnost, design, záruky, ale i na ekologii.

Podnikatelům v oblasti gastronomie zaručujeme nejen vyšší efektivitu při práci v kuchyni, ale i odlišení a podtržení výjimečnosti jejich podniku před klienty. Náš e-shop nabízí každému registrovanému podnikateli nákup vybavení za výrazně výhodnějších podmínek.

Součástí našeho servisu klientům je vyřízení poptávky či objednávky v celé šíři. Od doporučení sortimentu, konzultace, zpracování kalkulace, až po dodání zboží na místo určení. Naším základním pravidlem je osobní přístup a hledání řešení šitých na míru.

Podrobnosti

Nabízíme vysoce kvalitní porcelán světových značek jako je Dudson, Figgjo, Villeroy & Boch. Zaměřujeme se také na designové výrobky českého původu: můžete u nás najít produkty Jakobsen Design, Crucial Detail nebo kousky od Martina Žampacha.

Mezi osvědčené výrobky patří solingenské nože Zwilling J.A. Henckels, švýcarské profimixéry Bamix, mlýnky na koření Peugeot či tradiční burgundská keramika Emile Henry nebo třeba špičkové nádobí Mauviel 1830, inovativní trouby na dřevěné uhlí Josper, speciality pro molekulární gastronomii 100% Chef, bufetové servírovací systém Bugambilia a mnoho dalších produktů od ověřených značek.Zvětšit mapu
PREMIUM GASTRO SHOWROOM
nahoru

banner