Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů

Novinky v gastru

V centru Prahy vyrostl gastronomický ráj. Peníze v hotovosti jsou zde zbytečné Zdroj: https://prazsk

novinky, 8.6.2018 20:18

Ještě před devíti dny tu byl zanedbaný, ladem ležící pozemek. Od pátečních 18 hodin lze do ulice Na Florenci vedle Masarykova nádraží těsně pod magistrálou zajít na exluzivní výběr gastronomických pochoutek z celého světa. Provoz zde totiž zahájil unikátní gastronomicko-kulturní pop-up Manifesto.

Zdroj: https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/v-centru-prahy-vyrostl-gastronomicky-raj-penize-v-hotovosti-jsou-zde-zbytecne-20180608.html

více...

KBJ velkoobchod - akční katalog (Červen)

slevy, 6.6.2018 13:10

KBJ Velkoobchody, Slivenecká 24, Praha-západ

CO? Nová nabídka
KDY? Červen 2018
KONTAKTY? Tel: 
736 623 950, email: objednavky@kbj.cz, web: www.kbj.cz

více...

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji je za dveřmi, Královský pivovar Krušovice je na fanoušky dobř

novinky, 3.5.2018 17:30

Praha, 3. dubna 2018 – Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2018 se neúprosně blíží, první zápasy v dánské Kodani odstartují už 5. května. Značka Krušovice coby oficiální sponzor mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců připravila. Představit hodlá novou kampaň s názvem „Tvoje mistrovství. Tvoje království“, speciální limitovanou edici hokejového piva, a také pestrý program pro hokejové fanoušky.

více...

Společnost HEINEKEN Česká republika představuje své výsledky za loňský rok. I plány pro ten letošní

novinky, 8.3.2018 12:02

Společnost HEINEKEN Česká republika zveřejňuje výsledky za rok 2017. Celkový výstav všech tří pivovarů, které v ČR vlastní (Krušovice, Starobrno, Velké Březno), narostl na téměř 2,4 milionů hektolitrů piva. HEINEKEN byl vloni opět úspěšným exportérem: z uvedeného počtu putovalo do zahraničí o více než 7 milionů lahví piva více. Navíc mezinárodní portfolio (Heineken, Desperados, Zlatý Bažant a cidery) rostlo dvouciferně. Společnost je velmi spokojena i s trendem růstu počtu návštěvníků, kteří do jednotlivých pivovarů vyrazili na exkurzi. Největší skok v tomto směru zaznamenal Královský pivovar Krušovice.

 

více...

Čokoládový ateliér ORION vás zavede do ČOKOLÁDOVÉ ZAHRADY

novinky, 30.1.2018 11:54

Obliba prémiových hořkách čokolád v Česku dlouhodobě roste. Společnost Nestlé loni uvedla na trh novou edici čokolád ORION Mistrovská edice se 68 % kakaa.

více...

Nová kampaň Březňáku: o trpělivosti, které je třeba ve vztahu s nejbližšími i při vaření piva staré

novinky, 17.1.2018 11:06

Značka Březňák představuje nový televizní spot – a stejně jako před dvěma lety chce upozornit na vztah otce a syna, ovšem z trochu jiného úhlu pohledu. Pro značku Březňák je jednou ze stěžejních hodnot staré školy trpělivost. Zkrátka že všechno na světě chce svůj čas, ať už se to týká mezilidských vztahů s těmi nejbližšími, nebo schopnosti uvařit skvělé pivo staré školy.

více...

Zlatý „Toník“ z Náchoda

novinky, 30.11.2017 19:21

Velký úspěch zaznamenala náchodská piva PRIMÁTOR®    na mezinárodní degustační soutěži Brussels Beer Challenge. Výčepní pivo Antonín získalo zlatou medaili a jeho úspěch podtrhují další dvě bronzová místa, ležáku PRIMÁTOR® Premium, a téměř již tradičně, i piva PRIMÁTOR® Weizenbier   ve svých kategoriích. Soutěže se zúčastnilo více jak 1500 piv ze 40 zemí světa.

více...

Společnost ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE rozšiřuje své super-prémiové portfolio o značky Campa

novinky, 15.11.2017 13:27

ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE, leader v segmentu ultra-prémiových nápojů, se od ledna roku 2018 stává autorizovaným distributorem pro značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo.

více...

Nejlepšími běžci 1. ročníku běžeckého seriálu PRIMÁTOR CUP jsou Táňa Metelková a Dominik Sádlo

novinky, 9.11.2017 15:10

První ročník běžeckých závodů PRIMÁTOR CUP, kterým byl pivovar PRIMÁTOR a.s. generálním partnerem je úspěšně za námi. V pátek 3. listopadu jsme se v návštěvnickém centru pivovaru setkali s nejlepšími běžci, organizátory jednotlivých běhů a partnery seriálu na závěrečném slavnostním vyhodnocení.

více...

Náchodská piva bodují mezi pivními speciály

novinky, 5.11.2017 13:59

V polovině října se v Pivovarském domě v Praze setkali zástupci vítězných pivovarů, pivovarští odborníci, laičtí degustátoři i média na slavnostním předávání ocenění CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2017.

více...

nahoru