Nebo můžete zkusit

Restaurace Sluneční terasa T-Anker, s.r.o.

X
Zpět
Článek
po
- 11:00 - 22:00
út
- 11:00 - 22:00
st
- 11:00 - 22:00
čt
- 11:00 - 22:00
- 11:00 - 22:00
so
- 11:00 - 22:00
ne
- 11:00 - 22:00
Nyní zavřeno
Restaurace
náměstí Republiky 656/18
Praha 1
Česká republika

Říká se, že skvělé nápady se rodí snadno, ale k realizaci je dlouhá cesta. Po ročním ladění všech detailů jsme 13. 5. 2013 pro Vás, všechny, kteří si rádi pochutnávají na skvělém jídle a pivě připravili oázu klidu v centru Prahy, tam, kde výhled a vybrané speciality potěší vaše oko i chuťové pohárky. Představujeme Vám projekt na jedinečném místě v centru Prahy, na střeše OD Kotva s naprosto ohromujícím výhledem na Staré Město pražské.

Každý týden měníme naši pivní nabídku a naše 12-ti pípa disponuje nejlepšími českými i světovými speciály. Naše spolupráce a podpora malých českých pivovarů je pro nás hlavní myšlenkou a jsme hrdí, že Česká Republika patří mezi nejlepší výrobce piva na světě. Důkazem pivovarského umění je bezesporu pivovar Cobolis, Permon, Kamenice nad Lipou a desítky dalších. Do umění vaření piva dávají majitelé kus sebe a proto je pivo naprosto vynikajícím a skvělým mokem vhodným ke každé příležitosti.

Naše zásoby disponují také lahvovými pivy a to až 40ti druhy z celého světa a na jednom místě. Ano, právě u nás na terase T-Anker a to s nezapomenutelným výhledem čerpejte energii a vyžadujte to nejlepší ze světa piv a gastronomie. A že si nemůžete vybrat? Oslovte naše školené profesionály, kteří Vám vyberou na míru to, co hledáte, stačí říct, co od piva očekáváte.

Čepované pivo
Wi-fi
Zahrádka/terasa
Podáváme: obědy, večeře
Podáváme polední menu
Bezbariérový podnik
Dog friendly podnik
Možnost pořádat soukromé a firemní akce
Možnost platby: Hotově, EURO, Platební kartou, Stravenkami, Stravenkovou elektronickou kartou
Domluvíme se: Česky, Anglicky
Podniky