Nebo můžete zkusit

Hliněná Bašta

X
Zpět
Článek
po
- 11:00 - 24:00
út
- 11:00 - 24:00
st
- 11:00 - 24:00
čt
- 11:00 - 24:00
- 11:00 - 24:00
so
- 11:00 - 24:00
ne
- 11:00 - 24:00
Nyní otevřeno
Restaurace
Újezdská 619
Průhonice
Česká republika

ATMOSFÉRA HLINĚNÉ BAŠTY

Velký trumfem Hliněné bašty je její neopakovatelná atmosféra. Působivá stavba z nepálené hlíny stojí na břehu romantického rybníčku na okraji Průhonic, prosluněná terasa je doslova přilepená k poklidné vodní hladině. Ať už uvnitř, nebo venku, vždy budete obklopeni pohádkovou kulisou, která umocní vaše gastronomické zážitky. Užijte si pohodové domácí atmosféry, okořeněné francouzským šarmem.

GASTRONOMIE

Vyhlášená a léty ověřená oáza průhonické gastronomie staví na několika pilířích. Vedle důrazu na sezonní produkty a pestré nabídky ryb a mořských plodů se Hliněná bašta proslavila kreativní kuchyní, která nabízí unikátní prolnutí evropských a asijských chutí. Lehce pikantní tóny chilli, zázvoru či citronové trávy dodávají tradiční evropské gastronomii nečekaně rafinovaný nádech, který příjemně překvapí i zkušené gurmány a gurmety. Nechybějí ovšem ani chuťově vybroušené speciality české kuchyně.

ŠÉFKUCHAŘ A JEHO TÝM

Hlavní duší celého podniku je mimořádně zkušený šéfkuchař Hynek Vávra, který se neustále inspiruje světovou gastronomií a pro každou sezonu připravuje nové, chuťově neotřelé pokrmy. Jeho pravou rukou je Barbora Brožová, zkušená kuchařka a fantastická cukrářka. Ale jak oba lídři shodně tvrdí, nejdůležitější je sehraný a fungující tým, který zajistí absolutní spokojenost všech hostů.

Čepované pivo
Wi-fi
Zahrádka/terasa
Podnik vhodný pro pořádání svateb
Kapacita: 80
Nají se zde i: vegetarián, bezlepková dieta
Podáváme: obědy, večeře
Podáváme polední menu
Bezbariérový podnik
Dog friendly podnik
Možnost pořádat soukromé a firemní akce
podnik vhodný pro rodiny
Možnost platby: Hotově, EURO, Platební kartou
Domluvíme se: Česky, Anglicky
fotogalerie
Podniky