Co se děje
Článek

Hudební večery aneb kam za živou hudbou

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery. Užijte si příjemný večer s živou hudbou napříč podniky.

Prvním tipem je The Farm Letná, která je kombinací kavárny a restaurace, kde můžete v klidu sedět a vychutnat si skvělou kávu. Nabídka jídel v menu je široká a zahrnuje i možnost objednat si pokrmy bez lepku nebo masa. The Farm Letná je také ideálním místem pro vydatnou snídani nebo večerní drink. The Farm Letná ale navíc pořádá hudební večery s volným vstupem. A nabídka hudebních stylů i muzikantů je více než pestrá. Ať už zajdete na nadaného saxofonistu Martina Zilvara, latinskoamerické rytmy od zpěváka Dos Santos nebo kytarového trubadúra ze skotského Glasgow Tonyho Rose, budete nadšení.

Kdo si potrpí spíše na jazzovou hudbu, bude nadšený programem v Jazz Clubu U staré paní. Můžete se zaposlouchat do piana Jiřího Polydora nebo do krásných hlasů Mirky Novak a Kristiny Barty. Na své si ovšem přijdou i taneční nadšenci. S podtitulem "Stará paní swinguje" se zde konají pravidelné swingové tančírny s tanečním studiem Zig-Zag. Vstup na ně je navíc zdarma.

Jsou vám blízké španělské rytmy ideálně v kombinaci s prosluněnými tapas delikatesami? Nenechte si ujít pátky v tapas baru La Boca, protože zde kromě skvělého jídla najdete i Raulíta s jeho španělskou kytarou.  A to je úplně jiný prožitek.

Živou hudbou je také nabitá Restaurace U Vodárny na Praza 3. Kromě skvělých českých jídel se vyznačuje také hudebním klubem, kde si přijdou na své hlavně milovníci country, folku a rocknrollu. Koncerty se zde konají skoro denně a kapely se sem pravidelně vracejí. 

Víte, co mají společného podniky Yokohama Lounge, La Fuente, Radost FXPubNaPlech? Nebudeme vás napínat. Pravidelně (i nepravidelně) tam hrají DJové. Takže podmínku hudebního večera za nás splňují. O všech těchto akcích pravidelně informuje v naší týdenní rubrice Kam v Praze

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.