Co se děje
v Praze jinde všude

Užijte si celý týden ve znamení BURGERŮ

Co vás napadá, když se řekne degustace? Nemusí to být jen ochutnávka vína nebo kávy. Dopřejte si pořádnou nálož burgerů. Burger week, to je burgerová jízda.
Článek

Co dělat v Praze, když prší: odpočinek od práce i od dětí

Prší, prší, jen se leje, kam koníčky pojedeme? Pojedeme do Pr…ahy! Ať už jste rodilí Pražáci, aktuální náplavy, nebo prostě jen chcete zavítat do hlavního města, poradíme vám, co podniknout a kam vyrazit, i když vám počasí nebude úplně přát. Takže deštníky do ruky a vyrážíme.
Článek

Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

Pokáčovo turné

Jasně, že ho znáte. Písničkář, který si na nic nehraje. A když už hraje, tak proto, aby vám zlepšil náladu. Písničky, které z playlistu příjemně vyčnívají. Jeho hlas a projev je nezaměnitelný.
Článek

Kde pro vás s láskou upečou vánoční cukroví a připraví štědrovečerní večeři?

Vánoce, Vánoce přicházejí... Už teď vás při představě Vánoc a pečení vánočního cukroví bolí hlava? Soutěž o to, kdo upeče nejvíc druhů, probdělé noci, zvuk plechů a o sebe cinkající vánoční tvořítka, mouka po celé kuchyni, "vůně" připáleného lineckého, všechno ulepené od marmelády. Klidný štědrý den si pamatujete už jen z dětství, kdy se o večeři a pohodovou atmosféru postarali rodiče? To ale…
Článek

Kam na zabijačkové hody?

Jestli jste se zabijačky už někdy účastnili, tak jistě víte, že je to velká událost. Dříve se dělaly zabijačky za účelem zisku masa pro výživu domácnosti, a je to tak stále, nebo se něco změnilo? Jak vlastně vypadá "dnešní" zabijačka?
Článek

Hudební večery v The Farm Letná

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery v The Farm Letná.
Článek

Festival Den flamenka neboli Día del Flamenco

Mezinárodní den flamenka se blíží! Nenechte si ujít jedinečnou show.
Článek

Degustace v Monarchu

Degustace prvotřídních vín v kombinaci s vynikajícími pokrmy. Místo, které má originální atmosféru. Původně vinný bar, teď skvělá restaurace s otevřenou kuchyní a "pravými" americkými steaky. Milovníci vín mohou ochutnat vynikající vína z Česka, Slovenska a dokonce z vyhlášených vinařství z celé Evropy.
Článek

Sestavte si svůj řízek

Chcete si pochutnat na řízku podle vašich představ, ale zároveň ve své kuchyni netrávit ani chvilku času navíc? Raději si zajdete do restaurace? To určitě půjde zařídit.
Článek