Co se děje
v Praze jinde všude

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2022!

Přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy MS v hokeji 2022, které se koná ve Finsku.
Článek

Hospodský kvíz

Někdy vám partner vyčítá, že chodíte do hospody jen vysedávat? "Jdu na dvě" už není fráze, která by zůstala bez odezvy? Konečně máte perfektní alibi - hospodský kvíz.
Článek

Stand - up Comedy club

Stand-up comedy club v restauraci Sugar daddy by bejzment
Článek

Každý měsíc jinou Jepici

Znáte příběh Jepic z Kbelského pivovaru? To je vám zase nápad nápadů, jak už to u tohoto pivovaru bývá. Kbelský pivovar vaří každý měsíc jinou Jepici.
Článek

Nejdůležitější jídlo dne: Jak šel čas se snídaní a jak vypadá dnes

Dlouho se o snídani mluvilo jako o nejdůležitějším jídle, dnes ale některé výživové směry její závažnost vyvrací. Jak to tedy je?
Článek

Pražské zahrádky volají a pivo se chladí...

Velký přehled restauračních zahrádek v Praze - 2022 tak neseďte doma a přijďte si vychutnat dobrou baštu, nebo skvěle vychlazené pivko na některou z pražských zahrádek
Článek

#GASTROTALK - povídání o gastru s lidmi z gastra, host David Trubka

"Udělám jeden projekt a pak zase potřebuju hledat něco nového," říká David Trubka, bývalý kuchař a cukrář, aktuálně majitel firmy Prémiové nože. David byl dalším hostem pořadu #GASTROTALK.
Článek

Hudební večery v The Farm Letná

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery v The Farm Letná.
Článek

Degustace v Monarchu

Degustace prvotřídních vín v kombinaci s vynikajícími pokrmy. Místo, které má originální atmosféru. Původně vinný bar, teď skvělá restaurace s otevřenou kuchyní a "pravými" americkými steaky. Milovníci vín mohou ochutnat vynikající vína z Česka, Slovenska a dokonce z vyhlášených vinařství z celé Evropy.
Článek

Jdete na vaši první únikovku? Přečtěte si všechny tipy, které se vám budou hodit

Jste ve světě únikových her naprostými nováčky? Pak je dost možné, že budete v některých situacích pokulhávat nebo nebudete dobře vědět co a jak. To je naprosto normální, a rozhodně kvůli tomu nebuďte ve špatném rozpoložení. Anebo máte druhou možnost. Přečíst si tento článek, kde ta největší úskalí únikových her jednoduše zjistíte!
Článek