Nebo můžete zkusit
Co se děje
Článek

Pražské gastroakce v týdnu 27. 7. až 2. 8.

Nevíte, kam vyrazit za chuťovými zážitky v Praze během těchto letních dní? Pak se nechte inspirovat našimi návrhy. Koktejly, ochutnávky, grilování a výhledy na Prahu vám zpříjemní tento týden.

Středa 29. 7.

Výborné jídlo a hudba. Právě tak bude vypadat akce Villa Richter Harmony: Epoque Quartet, kde se můžete těšit na tříchodovou večeři. Té bude předcházet koncert živé hudby na Svatováclavské vinici. Cena 1 690 Kč.

Letní grilování s DJ Jacksonem v restauraci Augustine každou středu pořádá dvouhodinové neomezené konzumace za 990 Kč. Budete moci sníst, co dokážete, za doprovodu skvělého DJ.

Čtvrtek 30. 7.

Restaurace Augustine nabízí každý čtvrtek možnost neomezené konzumace za 990 Kč. Tu doprovází živé vystoupení České filharmonie. Grilování a líbezná hudba prostě jdou dohromady.

Pro příznivce slunného jihu láká střecha divadla Radost na španělský večer. Můžete se těšit na dobrou muziku, jídlo i pití a promítání ze Španělska. Vstupné je 235 Kč.

Pátek 31. 7.

GRL PWR (dámská síla) je trio kuchařek, které vás zvou na své čerstvé letní kousky a víno od malých vinařů. Na tuto výtečnou kombinaci můžete vyrazit do baru Autentista za 1 500 Kč.

Nezvyklá večeře a série koncertů se odehraje v retenční nádrži Braník. Listening Assembly: Eva Porating + Favor & Protection + další proběhne v rámci Harmony & Nite vibes open air.

Víkend 31. 7. až 2. 8.

Pro milovníky Prosecca proběhne dokonce celý Prosecco fest. Bude se odehrávat na střeleckém ostrově a vaše Prosecco obzory se za hudebního doprovodu příjemně rozšíří.

Film & breakfast v Kině Přítomnost vám přináší unikátní možnost nasnídat se v kině. Zhlédněte legendární snímek Prázdniny v Římě a u toho se dobře najezte.

Pokud vás snídaně zaujala, podívejte se na článek o snídaních s tipy, kam v Praze na ně vyrazit. Jak šel čas se snídaní a kam na ni vyrazit?

Už jste zkusili RAW stravu? Pokud se chcete dozvědět o této formě stravování více, nebo si přidat pár receptů do své RAW sbírky, vydejte se na RAW food festival. O inspiraci zde nebude nouze.

Na letošní food festivaly se můžete podívat zde Food festivaly 2020

Přejeme, ať je vaše léto naplněno gastronomickými zážitky.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také