Co se děje
Článek

Na asijskou kuchyni přímo do Bo District

Možná budu znít trošku zaujatě, ale dobrých asijských bister není (podle mě) nikdo dost. O to spíš je nejeden milovník asijské kuchyně nadšený, když objeví nenápadný klenot v centru Prahy. A já jsem nadšená byla.

Seznamte se prosím s bistrem Bo District. Sídlí v přízemí historického domu poblíž Národní třídy, ale jakmile vejdete dovnitř, dýchne na vás nádherný minimalistický interiér. Příjemně strohý vzhled s čistými doplňky a detaily nechává vyniknout barevnosti a pestrosti asijské kuchyně. Navíc je návštěva Bo District příjemným kontrastem klasických čínských či vietnamských restaurací, kde se sice dobře najíte, ale interiér oku často příliš nelahodí.

Bo District v Ostrovní ulici se ale zaměřuje na všechny vaše smysly a kromě interiéru si dali lidé z bistra záležet na všem. Úsměvy personálu, elegantní stolování a skvělé jídlo jsou samozřejmostí. Nabídka není zbytečně široká, přesto nebudete vědět, co si vybrat dřív. Své chutě uspokojíte, ať už jste tým hovězí, kuřecí, tofu, krevety, kari nebo udon nudle. Mysleli dokonce i na vaše ratolesti. A věřte, že si na kuřecím nebo hovězím masíčku s rýží pochutnají.

Tak utečte občas klasickému centru a nakoukněte do Ostrovní. Čekají vás nečekaně krásně vjemy.

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také