Nebo můžete zkusit
Co se děje
Článek

Kde mají originální místo pro firemní akce?

Zjistěte proč Mall.cz, Nespresso, Visa, nebo Alza.cz využívají inovativních prostor Prague Startup Market v Pražské Tržnici v Holešovicích

Inovativní prostory Prague Startup Market v Pražské tržnici v Holešovicích

Poskytují zajímavé prostředí pro školení, event, večírek nebo workshop. Je to 10 minut z centra tramvají a parkovat můžete přímo před budovou. Pronájem na hodinu, celý den, víkend i noc. 

Prague starup market grand bazaar

Můžete mít celé patro uzavřené jen pro sebe, klidně přes víkend

Na jednom patře se nachází kuchyňka, šatna, sociální zařízení a 2 velké zasedačky. Můžete zde uspořádat akci pro uzavřenou společnost. Prostor je zcela privátní, přístupný 24/7 a pouze účastníkům eventu.

 

Žádné omezení ohledně nočního klidu

Museli jste někde ukončit rozjetou akci v 10 večer? Tady nemusíte. Jste v samostatné budově, kde nikoho večer rušit nebudete.

 

Prostor Grand Bazaar má kapacitu až pro 150 sedících osob

Je vybaven dataprojektorem, interaktivní tabulí, ozvučením, PC a prezenterem, třemi mikrofony, wifi připojením a klimatizací. 

grand bazaar

Catering můžete mít vlastní nebo si ho nechat zajistit

Pomůžou vám s organizací, zajistí  hostesky, barmanskou show, technickou podporu během akce, pronájem vybavení na akci (podium, stoly na workshopy). Catering si dokonce můžete zajistit i ve vlastní režii  

 

Privátní parking

V areálu Pražské tržnice se navíc nachází i privátní parkování přímo před budovou Prague Startup Market. 

 

Pro své firemní akce využívají např. Mall.cz, Nespresso, Visa, nebo Alza.cz. Byly tu také akce jako třeba Bosh Mechathon nebo Google Launch.

Rezervovat prostor si můžete zde

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také