Co se děje
Článek

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2022!

Přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy MS v hokeji 2022, které se koná ve Finsku. 

Mistrovství odstartuje v pátek 13. května, první zápas čeká český národní tým v sobotu proti Velké Británii. 

Tabulka zdroj: Facebook "Hokej a vše kolem něj"

KAM NA HOKEJ?

Počernický pivovar, Národních hrdinů 3, Praha 9

V Počernickém pivovaru budou všechny důležité a zajímavé zápasy promítat na plátně. K hokeji se navíc skvěle hodí jejich jarní Kopřivová 13, která se letos prý opravdu podařila.

Opatovské terasy, Opatovská 1754/14, Praha 4

Zápasy českého nároďáku si nenechají ujít ani na Opatově, kde pro sledování hokejových zápasů vyhradili salonek s novým projektorem a plátnem. A jaké pivo se nejlépe hodí k fandění? Nabídka je široká: Březňák 11,Mušketýr 11, Zlatopramen 11, Zlatý Bažant 12, Beránek polotmavý, Dačický ležák 12 plus rotující pípa.

Na Krásné vyhlídce, Na Dlážděnce 35, Praha 8

Na Krásné vyhlídce se také připravují na krásné zápasy. Hokej bude tato tradiční česká Plzeňská restaurace v Tróji vysílat uvnitř na TV a venku na plátně pod zastřešenou terasou. A pro všechny fanoušky si připravili akci: Panák zelené pro každého fanouška, když Češi dají gól.

Červený Mlýn, Konětopská 102/3, Praha 8

Vychlazené Únětice, Guines nebo pivní speciál a k tomu parádní zápasy. Červený Mlýn bude promítat na velké obrazovce uvnitř a pro nepivaře si připravil třeba Cider Magners.

Mama Shelter Prague, Veletržní 1502/20, Praha 7 

Říkáte si, kam zajít na hokej v Holešovicích? Restaurace hotelu Mama Shelter Prague vás přivítá ve své maminkovské náruči a kromě zápasů české a slovenské reprezentace nabídne i hokejové menu.

 

Šenkýrna Hlubina, Lidická 37, Praha 5

Hned na několika obrazovkách budete moci české hokejisty sledovat v Šenkýrně Hlubina. Žízeň spláchnete tankovým Staropramenem nebo Muflonem

Pivovar Krušnohor, Tisová 1792, Kraslice

Pořádně zafandit ale můžete i mimo Prahu. Stavte se třeba v Pivovaru Krušnohor v Kraslicích. Fandit můžete na jejich krásně osvětlené zahrádce. A když si pospíšíte, třeba chytnete i místa v "Beerfootově lóži".

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také