Co se děje
Článek

Kam za nejlepším teambuildingem?

Nedaleko Prahy v malé vísce jménem Chotilsko najdete nefalšovanou českou pevnost Boyard. Taky jste si ji vždycky chtěli vyzkoušet?

 

Plánujete firemní večírek a jde Vám hlava kolem z nepřeberné nabídky míst a možností?

Každé místo má něco do sebe, ale nikde to není stoprocentní? Někde nabízejí skvělý catering, jinde nabízejí ubytování, ale zase žádnou teambuildingovou aktivitu. Přestaňte se trápit, našli jsme místo, kde nabízejí všechny služby pohromadě a celou akci Vám pomohou doladit zkušení Event Manageři.

TEPFACTOR hra

 

Nedaleko Prahy v malé vísce jménem Chotilsko najdete nefalšovanou českou pevnost Boyard. Taky jste si ji vždycky chtěli vyzkoušet? TEPfactor Slapy Vám nabídne nejen možnost vyzkoušet si 25 zapeklitých herních úkolů, ale ještě vás tu ubytují, nakrmí a zabaví na celý den.

Za 6 let svého fungování zocelil TEPfactor více jak 200 tisíc nadšenců a utužil tak tisíce pracovních a sportovních kolektivů, školních tříd a rodin. Právě prověření týmové spolupráce je to, na co jsou v TEPfactoru odborníci.

Čím TEPfactor návštěvníky překvapí?

TEPFACTOR chatrče

Po příchodu se ocitnete v jiném světě. Za dveřmi na návštěvníky čekají písčité pláže osamoceného ostrova, tajuplná jeskyně s 25 herními úkoly a plážové bungalovy. Narazit můžete i na opravdové piráty. Můžete čekat zajímavé úkoly, hodiny zábavy, adrenalin, vzrušení a radost ze splněných úkolů. Všechny úkoly jsou zaměřené na týmovou spolupráci, takže si naši hru užije jakýkoliv kolektiv.

Co umíte firmám nabídnout?

Firmy si u nás pronajmou většinou celý areál, mají tak neomezený čas na hru a mohou si jednotlivé výzvy lépe vychutnat. Samozřejmostí je zajištění profesionálního cateringu a doprovodných programů. Máme vlastní školící a konferenční prostory, takže firma může spojit práci se zábavou. Pokud chtějí vycestovat mimo Prahu, v Chotilsku nabízíme netradiční ubytování v plážových chatkách. Radost z pokořených výzev tak účastnici hry mohou u nás řádně „oslavit“.

Jít na web TEPFACTOR

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také