Přinášíme pár tipů, kde v Praze jít na PÁLENÍ ČARODEJNIC - přijďte na divoké rejdění pro dospělé i pro děti

Pálení čarodejnic v NC Balónek

Oprašte košťata a přijďte (přileťte) s vašimi malými čarodějkami a kouzelníky k nám do MC Balónek a užijte si s námi pálení čarodějnic.

Čeká na vás spoustu soutěží, pochutnáme si na dobrém jídle a pití a vykouzlíme si dobrou náladu. K posezení u magického ohně nám zahraje kapela Marná snaha.

Kdy a kde?

29.4.2019 od 15.30 hod. - NC Balónek, Ke Kamýku 2, Praha 4

Vstupné:

50 Kč/osoba

Děti do 2 let ZDARMA

V ceně pro děti párek v rohlíku, pro dospělé buřt na opečení s pečivem.

Registrace nutná (nahlaste nám prosím počet účastníků - dětí a dospělých) na e-mailu: mcbalonekpraha@seznam.cz

Čarodejnice v NC Balónek

Čarodejnice na Permanentu

Program:

Celý den máme souboj špekáčků, tzn., že jsem vybrali 5 různých druhů špekáčků od různých dodavatelů a na Vás bude si ho upéct nad ohněm a následně ho oznámkovat jak Vás zaujal chuťově, vítěze budeme mít u nás permanentně :) a samozřejmě zveřejníme i dodavatele.

15:00 -16:30 máme připravený dětský program s animátory
17:00 zapálení VELKÉHO OHNĚ
18:00 hodin DJ electroswing !!!

Kdy a kde?

30.4.2019 od 15.00 hod. - Permanent Beer Fest, Kolbenova 34, Praha 9

Vstupné:

Zdarma

Čarodejnice v Permanentu

Čarodejnice ve škole čar a kouzel v Domečkovicích

Náš Bradavický expres nás dopraví přímo do Bradavic, kde absolvujeme kouzelnickou výuku a možná potkáme i Harryho a Brumbála! Masky jsou vítány.

Kdy a kde?

24.4.2019 od 14.00 hod. - DDM Praha 2, Slezská 21

Vstupné:

30 Kč

Čarodejnice

Čarodejnice na Chvalské tvrzi

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 30. ročník hornopočernických Čarodějnic, které se konají v úterý 30. dubna od 14 do 22 hodin. V odpoledním programu od 14 hodin uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení. Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou. Na děti čeká koncert LAURA DĚTEM – písničky pro koťata v podání populární dekadentní kapely LAURA A JEJÍ TYGŘI.

Večerní program otevře vystoupení rockové kapely AC/DC CZECH REVIVAL s originálními rekvizitami – zvony a děly. Hvězdná sestava v čele s nejlepším českým kytaristou Michalem Pavlíčkem, se zpěváky Bárou Basikovou a Vilémem Čokem za doprovodu špičkového bubeníka Miloše Meiera, basáka Martina Ivana a klávesisty Michala Nejtka nabídne to nejlepší z tvorby kapel Pražský výběr a Stromboli. Těšte se také na senzační bubenické sólo a pořádný kytarový nářez.

Moderátorem hlavního programu bude oblíbený Václav Žmolík. Po celé odpoledne až do večera se můžete občerstvit u stánků. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a závěrečný ohňostroj.

Vstupné 60 Kč. Děti do 120 cm zdarma. Zákaz vstupu se psy.

Čarodejnice na Chvalské Tvrzi

Čarodejnice v Pražačce

Vyrazte do kempu Pražačka, kde si kromě pálení žižkovské čarodějnice budete moci užít opékání špekáčků či koncert Olgy Lounové. Na děti pak čekají nejrůznější soutěže, čarodějnické dílny i divadlo.

Žižkovská čarodějnice se v kempu tradičně zapálí 30. dubna. Program pro děti i dospělé začne v 15 hodin. Kouzelník Pavel Kožíšek předvede něco ze svého umu od 16:30 a 17 hodin, nebude chybět ani opékání špekáčků. V 18 hodin se pak zapálí vatra a upálí se čarodějnice, od 20:30 hodin čeká na všechny koncert Olgy Lounové.

Čarodejnice v Pražačce

Čarodejnice na Střížkově: Májka i upálení čarodejnice

Magická filipojakubská noc dorazí opět na Střížkov. Tradičně tu postaví májku, upálí střížkovskou čarodějnici a vše zakončí barevný ohňostroj. V parku na Václavce čeká jak na rodiče, tak na děti kulturní program plný soutěží i jídla.

Akce se koná v parku Václavka v pondělí 30. dubna od 16 hodin. Čeká vás klasické stavění májky, upálení střížkovské čarodějnice a ohňostroj. Připravený bude i doprovodný kulturní program a občerstvení.

Čarodejnice na Střížkově

Na Proseku se zapálí hranice u bobové dráhy

Skvělé čarodejnice se budou konat i na Proseku. Tam pořádají večer plný zábavy přímo u bobové dráhy. Rok co rok se tam schází stále více lidí. Na Proseku se také budou fotit všechny čarodějnice, které na akci dorazí.

Na pondělí 30. dubna si pro návštěvníky organizátoři připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší. Program začne dokonce už ve 14 hodin. Pro děti budou připraveny kreativní i sportovní hry s tématikou čarodějnic a pro nejmenší čarodějnické omalovánky. Hlavní oheň se pak zapálí kolem 19 hodin, po setmění. Na akci nebudou chybět jídla ze grilu, klobásky a další občerstvení.

Čarodenice Prosek

Malostranské čarodejnice

Jak se slaví čarodějnice v centru Prahy? Tak jako loni, i letos se budou konat na Malé Straně, odkud se průvod vydá přes Mosteckou na Karlův most až do parku Kampa. Pavouci, krysy, žáby a jiná havěť je nadmíru vítaná! Program začíná už v 15 hodin, zažehnutí ohně, na kterém se bude opékat jak čarodějnice, tak i buřty a jiné pochutiny, proběhne okolo 20. hodiny.

Čarodejnice na Malé Straně

Čarodejnice ve Žlutých lázních v Podolí

Pálení čarodějnic ve Žlutých lázních láká na bohatou zábavu i živou hudbu, kterou obstará od 18:30 František Nedvěd. Bude se malovat na obličej, vypravovat strašidelné příběhy, chybět samozřejmě nebude ani pořádně velký oheň, který bude zažehnut v 18 hodin. Program pro malé i velké začíná už ve 14 hodin a slibuje i divadelní přestavení.

Čarodejnice ve Žlutých lázních

Čarodejnice příletí do Kbel

30. dubna se nad Kbely mimo letadel budou prolétávat i čarodějnice. Akce slibuje bohatý program, který začne hned po poledni ve 13 hodin, a protáhne se až do dne zamilovaných. Těšit se můžete na čarodějnický proces, akrobatické kousky, prodejní stánky i živou hudbu, kterou zajistí skupina Holokrci.

Čarodejnice ve Kbelích

Pálení čarodejnic na Vodpočívárně

Volnočasový areál se zaměřením na děti pořádá v pondělí 30. dubna také pálení čarodějnic. Do Vodpočívárny se dostanete MHD nebo autem. Pokud pojedete autobusem nebo tramvají, vystupte na zastávce Černý kůň, pokud autem, zahněte na křižovatce Modřanská a V Hodkovičkách pod viadukt do ulice v Náklích, na kterou dále navazuje ulice Lodnická. Zde najdete místo pro parkování svého vozu. Dále se dejte pěšky směrem k vodě a po levé straně naleznete areál.

Ten otevírá své brány už ve 12 hodin. Oheň tam zapálí kolem 17. hodiny, brzy kvůli nejmenším návštěvníkům. I tak jistě bude nač se dívat. Na akci nebudou chybět jídla z grilu a další občerstvení, nebo zmrzlina zdarma pro nejmenší. Aby se dostalo s buřtíkem na každého, bude k dispozici hned několik ohnišť.

Čarodejnice na Vodpočívárně

Čarodejnice na Ladronce

Čarodějnice se tradičně budou konat i v parku na Ladronce. Bohatý program začíná ve 14 hodin. Nejmenší čeká divadlo, soutěže, hudební vystoupení. Slavnostní zapálení hranice proběhne v 19 hodin.

Podrobnosti najdete ZDE.

Informace o podniku ZDE.

Čarodejnice na Ladronce

Čarodejnice v Letňanech: Soutěž o nejkrásnější čarodejnici

Přijďte si upálit svoji čarodějnici v Letňanech! Městská část Praha 18 připravila pestrý a zábavný program, který se bude odehrávat u Obchodního centra Letňany. Během odpoledne plného tajů se bude konat soutěž pro děti o nejkrásnější malou čarodějnici. K zábavě návštěvníkům zahraje skupina Michal Tučný Revival Plzeň nebo kapela Greenhorns.

Celá akce začíná již ve 15 hodin před letňanskou radnicí, odkud se přesune průvod s čarodějnicí směrem k obchodnímu centru. V 15:45 hodin se děti mohou těšit na pohádku, žongléry nebo ohňovou show. Pálit se bude až do pozdní noci.

Čarodejnice v Letňanech

Čarodejnice na Pankráci: Workshopy i divadlo

V pondělí 30. dubna v parku Na Pankráci pořádá Café Na půl cesty pálení čarodějnic. Odpoledne přinese zábavné workshopy a divadlo pro děti. V podvečer a na večer je připraven hudební program, vystoupí kapely Plush Fish, Dirty Artichokes nebo Kolona.

Večer se zapálí velká vatra a maketa čarodějnice, poté bude následovat afterparty. Po zapálení si můžete opéct vlastní špekáčky. Součástí akce bude i tzv. obrácený pokoj, který má sloužit k boji proti předsudkům. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude použit na programy neziskové organizace Green Doors, která poskytuje lidem s duševním onemocněním trénink pracovních dovedností.

Čarodejnice na Pankráci