Co se děje
Článek

Kam v Praze na brunch

Snídaně, oběd, večeře? To už dávno neplatí. Zajděte na brunch a zpříjemněte si víkend.

Klasická neděle. Nechce se vám vstávat z postele a dělat si snídani. Vůbec nevíte, co si připravit k obědu ale máte hlad.

Zajděte si na brunch. V klidu si pospíte a nastartujete svůj den o něco později.

Kde vás potěší nabídkou výborného brunche?

The Farm Letná, Korunovační 17, Praha 7

Tenhle letenský podnik je snídaněmi vyhlášený. Ale nejlepší na nich je, že je dostanete po celý den. A tím myslíme každý den celý den včetně víkendů.

Kdo by neměl rád vajíčka, ozvlášť když se jedná o výborná vejce z volného chovu. V The Farm na Letné vám je připraví hned v několika variacích. Benedikt se šunkou nebo avokádem, vejce Florentine, dva druhy omelet nebo anglická snídaně, to vše dostanete v The Farm. Kdo je spíš po ránu na sladké, nešlápne vedle výběrem francouzských toustů, ovesných lívanců nebo máslové kukuřičné kaše.

Všechny snídaně navíc můžete dostat i v bezlepkové variantě.

Buddha Bar Restaurant, Jakubská 8, Praha 1

Buddha-bar vás jistě potěší svým řešením. Každou neděli od září do května připravují BRUNCH. Od 12:00 do 16:00 můžete ochutnávat tolik dobrot, kolik se do vás vejde.

Dokonce to máte bez práce. V Buddha-baru se vás postarají. Budete mít co jíst i pít.

Děti nemusíte nechávat doma. V Buddha-baru je čeká také zajímavý program.

Rezervujte si své místo.

Mama Shelter Prague, Veletržní 1502/20, Praha 7

Mama vás zve na brunch každou neděli od 11:30 do 15:00.

Můžete si užít parádní brunch s neomezeným bufetem a neomezenou konzumací piva, vína i tří druhů koktejlů (v rámci balíčku 2).

  • Gravlax, rybí terina, lososový rillettes, tuňákové tataki, krájené hovězí, bresaola s melounem, hovězí tatarák, plato sýrů a uzených delikates, pecorino, jarní zelné závitky, vegetariánské gyozy, lotrinský koláč, frittata se sýrem, špíz s mortadellou, dijonské vejce, utopenci, nakládaný hermelín, bagety, hummus, krevetový salát, sardinkový salát, Caprese, tabouleh, šopský salát s jogurtem, kuskus a zeleninový konfit, květáková masala, quinoa s avokádem nebo s mangem
  • Pistáciové brûlée, čokoládový koláč s hruškami, Panna cotta, cantuccini, Pavlova, wafle, javorový sirup, makronky, ovocný salát, mangový sorbet, Cookies, koláčky, croissanty, marmelády, ořechy, sušené plody, Brownies s malinami, Paris Prague, jahodový crumble, palačinky a oříškový krém
  • Hovězí burger, focaccia s oregánem, Arancini a rajčatová omáčka, lasagne s hovězím ragú, melanzane parmigiana, lanýžové rigatoni, vepřové žebírko, asijské citrónové kuře, udon s houbami, ryba Merlu s olivami, polenta, grenaille, grilovaná zelenina, rýžový pilaf, krůtí croque, slanina, vepřové klobásky, míchaná vejce, dipy (bylinkový, bbq, chilli)

Balíček 1: bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca) 690,-
Balíček 2: bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca), neomezená konzumace piva, vína, domácích limonád a 3 druhů koktejlů (Hugo, Lillet Spritz, Campari Milano) 950,-
Děti (3-12 let) 250,-
Děti do 3 let zdarma

Pro vaše ratolesti mají připravený nehlídaný dětský koutek.

Udělejte si krásnou neděli a zajděte s rodinou nebo přáteli na brunch.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také