Co se děje
Článek

Kam na čáry?

Máte rádi tajemno, ohně a čarodějnické dobroty? Nenechte si ujít filipojakubskou noc, tedy 30. duben, kdy je možné i nemožné. A kam vyrazit? Poradíme!

Co byste řekli na bar v bývalém řeholním domě? Unikátním prostor Gabriel Loci na Praze 5 opět otevře svůj Bar Gabriel. A stane se tak přesně v sobotu 30. dubna. A protože se jedná o magické datum filipojakubské noci, budou se také pálit čarodejnice a opékat buřty. Přijďte si užít prostředi historického objektu Gabriel Loci a dát si dobrý drink s nezaměnitelnou atmosférou baru Gabriel. Kromě skvělých drinků a street food nabízí i posezení pod širým nebem s krásnou vyhlídkou na Prahu.

"Čáry" proběhnou také ve Viničním domku v Modřanech. Proběhne nejen slet malých i velkých čarodějnic, ale Městská část 12 si připravila také bohatý program. Třeba zábavní kapela, strašidelné tvoření, velká čarodějnická soutěž, kouzelnické představení nebo světelná show. No a samozřemě buřty. Vinice café & bistro se postará o grilované dobroty, točené pivo nebo vafle.

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také