Nebo můžete zkusit
Co se děje
Článek

Novinky z Pilsner Golf Resortu Hořehledy - i Vy můžete hrát golf!

O Resortu:

PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace, která je součástí atraktivního a moderního areálu.

Golfové pojištění pro členy GCHOR

Plácli jsme se přes kapsu a každému zájemci z řad Golf Clubu Hořeheldy o golfové pojištění GOLFPLAN nabízíme příspěvek 500 Kč. Ten je platný i v případě, že budete své pojištění z loňského roku prodlužovat. Veškere podrobnosti pro sjednání naleznete na našem webu.

Seminář k novým golfovým pravidlům 2019

Protože jste o nová pravidla projevili velký zájem, podařilo se nám ve spolupráci s Českou golfovou federací vyjednat návštěvu samotného guru golfových pravidel, Dalibora Procházky. Dalibor dorazí v pátek 5. dubna v 17:00 a během cca 4 hodin nám představí hlavní změny a novinky v letošní edici pravidel se zaměřením na praktické ukázky. Všechny zájemce prosím o závazné přihlášení v kontaktním formuláři zde, abychom správně nadimenzovali prostory i občerstvení.

Pro fajnšmekry máme i zlevněné ubytování, protože po semináři jistě bude chuť novinky probírat nad něčím dobrým k pití a jídlu!

Kde nás najdete:

PilsnerGolf Resort Hořehledy, Hořehledy 35, Spálené Poříčí

Důležité kontakty

Tel: 606 793 476

E-Mail: recepce@golf-horehledy.cz

Web: http://www.golf-horehledy.cz/

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.