Co se děje
Článek

Café Re:public – nová kavárna s neotřelým designem láká na Petřín

Originální, neotřelý interiér, kombinuje moderní industriální design s klasickými prvky pro zachování domácí atmosféry.  Nepřehlédnutelné jsou fantastické skleněné baňky od firmy Bomma, českou tradici reprezentují také židle TON z masivního ohýbaného dřeva.

Při vstupu do kavárny upoutá pozornost velká mechová stěna, vzdušnost celému prostoru pak dodává prosklení, díky kterému mají hosté ještě větší pocit blízkosti a souladu s okolní přírodou. Zároveň zde ale nechybí útulná zákoutí skýtající dostatek soukromí a intimity. 

 

Díky patrovému charakteru budovy umístěné přímo pod rozhlednou vznikl zcela unikátní multifunkční prostor, který hostům nabízí gastronomický zážitek hned v několika rozměrech. Industriální kavárna a bistro v proskleném patře budovy skýtá nabídku moderní, lehké kuchyně s českým charakterem.

Hosté mohou ochutnat čerstvě upečený chléb vlastní výroby, originální pomazánky, domácí polévky, lahodné zákusky či zavařeniny, vše samozřejmě z vybraných poctivých surovin. Nechybí limonády z vlastnoručně vyráběných sirupů z čerstvého ovoce ani kvalitní vína. Střešní terasa okouzlí i ty nejnáročnější hosty fantastickým výhledem, a to doslova v jakoukoli hodinu.

Podávají se zde stylové pokrmy z grilu, rybami počínaje, přes luxusní steaky, až po vegetariánské grilované speciality. Přijměte pozvání do této jedinečné kavárny a nechte se unášet neopakovatelnou atmosférou, okořeněnou západem slunce a ikonickým výhledem na osvětlenou Petřínskou rozhlednu. 

Ať už hledáte místo pro romantiku ve dvou, večer s přáteli, rodinné odpoledne nebo firemní večírek, vězte, že Café Re:public bude vždy perfektní volbou a nezapomenutelným zážitkem. Střešní terasu lze zakrýt a vytápět, takže ani případné výkyvy počasí neohrozí kouzlo okamžiku. 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také