Co se děje
v Praze jinde všude

FOOD FESTIVALY V ČR - Co se chystá a na co se můžete těšit

Co se kde chystá a co si určitě nenechat ujít se dozvíte v našem článku. Události pro milovníky dobrého jídla, foodfestivalů a gastro akcí na jednom míste.
Článek

Degustační večer se zámeckým sládkem v Ostravě

Pivovar a Zámek Zábřeh vás zvou na pětichodové degustační menu s pivním doprovodem a komentovanou prohlídkou pivovaru. Těšit se můžete na vybrané pochoutky. Rezervace předem nutná.
Článek

Jak se snídá v různých zemích?

Jiný kraj, jiný mrav - přinášíme přehled, jak se snídá v různých koutech světa
Článek

Pivní detoxikace může být účinnější než očistný jídelníček

Jak se vyznat ve změti protichůdných návodů na očistu vašeho těla poradí náš článek
Článek

10 tipů Kam na jarní prázdniny 2020

Kde si zalyžovat, zasáňkovat a vyřádit na sněhu? Mrkněte kam na hory. Jarní prázdniny jsou po roce zpět. Dáme vám tipy na lyžařská střediska
Článek

Rozhovor s Janem Schánilem, šéfkuchařem restaurace Bull&Bonito, jejíž kuchyně vás přenese ke Středozemnímu moři

Kdo by se nechtěl občas přenést někam k moři a nechat si na talíři přinést čerstvou rybu nebo mořské plody. Kvalitní suroviny, skvělý tým šéfkuchaře Jana Schánila a láska k dobré středomořské kuchyni - to je restaurace Bull&Bonito. A nejen o té jsme si právě se chefem Honzou popovídali.
Článek

Nový speciál v pivovaru Červený vlk

Co by to bylo za pivovar bez speciálu. A protože je tady březen, připravil si pivovar Červený vlk březnový speciál. Co tedy aktuálně vedle Božidarského Jelena, Červeného Vlka, Bílého Hranostaje, Nachmeleného Jezevce a Lehkého Střízlíka můžete ochutnat? Tradá, seznamte se s Josefským Březňákem.
Článek

Šenkýrny slaví konec “mokrého února”

Šenkýrny nikdy nejdou s davem, a tak na “suchý únor” zareagovaly přesně naopak. Vyhlásily totiž mokrý únor! Ten se blíží do ještě mokřejšího finiše a ve všech Šenkýrnách se s ním 28. února pořádně rozloučí. A vy můžete být při tom.
Článek

Hráli jsme džbánkovanou

Pivo je český národní sport a Pivovar Spojovna to moc dobře ví, proto si připravil výhodnou akci s názvem “Džbánkovaná”. A bude vás to bavit!
Článek

Těstoviny ze všech stran

Tipněte si kolik tun těstovin se sní po celém světě za rok. Nevíte? Začtěte se do našeho článku.
Článek