Nebo můžete zkusit
Co se děje
Článek

Gastro Silvestr napříč Českou republikou

Už víte, jak bude vypadat váš Silvestr? Pokud ještě nemáte jasnou představu a chcete spojit poslední den v roce s kvalitním jídlem a pitím, tak určitě využijete tipy na akce napříč jednotlivými městy. Tentokrát jsme se zaměřili na celou Českou republiku, pokud ovšem hledáte nabídky pouze v Praze, tak ty jsme pro vás zmapovali.

Jižní Morava

Pokud se chcete vyhnout ruchu v centru a nevadí vám malá vyjížďka, navštivte Silvestr v Žebětínském dvoře u Brna. V ceně 1 390 Kč je zahrnut předkrm, hlavní chod i celovečerní rauty. Jestli se vám nebude chtít vracet domů můžete si přikoupit i přespání.

Další hotelová nabídka pochází z Mikulova. Romantické městečko na jih od Brna proslulé svou vinařskou oblastí. Od 1 440 Kč za noc na osobu vás v Hotelu Volarik čeká slavnostní křest nového vína, neomezená konzumace piva a vína, cimbálovka a pak i novoroční brunch. Jak vidíte víno se promítá celým zdejším večerem.

Pobyt na dvě noci a pro dvě osoby v Hotelu Galant také v Mikulově vyjde na 7 890 Kč. Kromě celonočního rautu přímo na Silvestrovské noci, se budete třeba moci projít s profesionálním průvodcem po městě, vychutnat si bufetové snídaně a odpočinout si wellness.

Nebo se můžete povznést nad okolí v restauraci Sunset přímo v Brně . Pokud si včas rezervujete místo, čeká vás 6chodové menu s filet mignon steak Angus jako hlavním chodem. Menu se začíná servírovat od 20 hod po nutné rezervaci a spolu se snoubenými nápoji vás vyjde na 999 Kč.

Příjemný Silvestr plný drinků a drobného občerstvení můžete zažít v MorsArt. Téma večera je Šaty dělaj člověka a cílem je, aby se každý zúčastnil ve svém nejmilejším oblečení a atmosféra byla co nejvíce uvolněná a přátelská.

V přátelské hospůdce U Karla, kde si výjimečně můžete, či spíše musíte udělat rezervaci, pokud se chcete vejít. Za 300 Kč za osobu dostanete například hovězí guláš, kuřecí křidýlka a paličky, vepřová žebírka, řízečky, pivní slámu či pochutiny k pivu. V ceně je také přípitek.

Konoha sushi bar bude sice mít 31.12. zavřeno, ale jak říkají: „Chlebíčky jsou out!” a proto pro váš sváteční stůl na objednávku připraví sushi sety. Bez včasné rezervace, ale může dojít k tomu, že se bez originálního párty setu budete muset obejít.

Pokud hledáte spíše klidnou akci s vínem, pak můžete vyrazit do Víno artu za 100 Kč. V ceně je pro vás připravena živá hudba a přípitek.

Olomouc

Nabitým programem také láká Silvestr v Nutrend World. Za 1 450 Kč dospělý, nebo 790 Kč děti do 11 let, si vychutnáte večeři i zajímavý program.

8chodové menu s párovaným šampaňským můžete vychutnat na akci, kde dle organizátorů šampaňské poteče proudem. Poor champagne v Entrée. Menu je plné ozvláštněných názvů a pro více informací se bohužel musíte informovat u pořadatele.

Pod taktovkou Rádia Haná vás čeká Přátelský Silvestr v Olomouci . Na výběr máte z běžné (790 Kč) a VIP vstupenky (980 Kč). VIP obsahuje raut, ochutnávku rumu a čokolády a malou láhev sektu navíc s fotkou z akce a automatickým zařazením do tomboly.

Hotel Véska v různých balíčcích nabízí od 6 090 Kč pro dvě osoby na dvě noci. V balíčcích jsou běžné hotelové vymoženosti, wellness, fitness, sporty a samozřejmě silvestrovská oslava s 3chodovým menu a přípitkem.

Ostrava

V Ostravě můžete navštívit třeba Oldies Silvestr s DJ a videodiskotékou, zpěvákem Kamilem Emanuelem Gottem, tombolou, bohatým rautem a přípitky v ceně 500 Kč.

Toto je samozřejmě jen stručný výběr ze všech možností, které poslední den a večer v roce nabízí. Snad jsme vám alespoň ukázali, že výběr je široký a každý si najde to své. Takže na zdraví a vzhůru do hledání toho správného lokálu na gurmánský Silvestr dle vaší chuti!

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také