Nebo můžete zkusit
Co se děje
Článek

Cenná rada pro lidi studující v Praze: Kde se dobře najíst a zároveň ušetřit?

Pokud se kteréhokoliv zběhlého hospodského zeptáte, co charakterizuje studenty, tak bez váhání odpoví že „velké žaludky a prázdné kapsy“. Studentská léta z tohoto pohledu často fakt nemusí být úplný ráj a v dražší Praze už vůbec ne. Proto přinášíme malou radu pro studenty, kde se skvěle najíst a u toho ušetřit slušnou porci peněz.

Restaurace, která nabízí opravdu výbornou pizzu za rozumné ceny

Že je pizza jednoduchým konceptem, jehož cena se vždy drží při zemi? Ale kdepak - pokud chcete opravdu kvalitní pizzu s dobrých surovin, tak chtěně či ne musíte nakonec sáhnout hlouběji do kapsy. 

Nebo můžete navštívit takovou pražskou pizzerii, která má naprosto dokonale zvládnuté vyvážení cena / výkon a dokáže proto nabídnout skvělý gastronomický zážitek za opravdu příjemné ceny. Asi tak bychom si vám dovolili představit Pizzerii Einstein, která sídlí v hlavním městě Praze a provozuje zde rovnou čtyři pobočky kvalitní pizzerie a jeden bar.

Jak ušetřit? Je to jednoduché!

Pro to, abyste mohli ušetřit, nepotřebujete žádné zdlouhavé formuláře a registrace. Při návštěvě webových stránek řetězce máte možnost si prohlédnout, jaké konkrétní nabídky pro studenty mají jednotlivé pobočky. Většinou se s jistotou setkáte s běžnou akcí jedna pizza a další zdarma. Nemusíte přitom vyplňovat žádné klubové karty. 

Pokud chcete slevu, tak musíte již při objednávce uvést, že máte zájem o studentskou slevu a u toho se prezentovat všudypřítomnou ISIC kartou. Se zklamaným výrazem nemusí odejít ani učitelé, protože Pizza Einstein dokonce přijímá i karty ITIC.

Pokud si dáme na konec lehké procvičení z matematiky, tak si stačí přibližně sečíst úsporu při jedné pizze za 150 Kč třikrát týdně. Pokud takhle s přáteli navštívíte již zmíněnou pizzerii, tak můžete ušetřit minimálně 1 200 Kč za měsíc, což je téměř pět tisíc za semestr a deset tisíc za ročník. Po standardních třech letech na bakaláři tak můžete za ušetřených třicet tisíc s radostí oslavit diplom dlouhou dovolenou.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také