Co se děje
Článek

Bistro Jan Paukert je symbolem kvality

Zajímavý příběh, historie, tradice, nadšení pro dobré jídlo a znovudosažení titulu "symbol kvality". Tento příběh sahá až do roku 1916, do Rakouska-Uherska. A kdo stál za prvním pražským velkolahůdkářstvím?

Je radostí pokračovat v tradici, vážit si historie a vytvářet jí budoucnost. Lahůdkářství Jan Paukert patřilo svého času mezi nejslavnější lahůdkářské domy v Evropě. Jeho historie sahá až do roku 1916, kdy manželé Jan a Štěpánka Paukertovi založili první pražské velkolahůdkářství. Netrvalo to dlouho a jejich lahůdkářský ráj se stal symbolem kvality.

Teď v této tradici pokračuje Jan Šuchma se svým týmem s vášní pro dobré jídlo, víno a pohostinnost ve svém Bistru Jan Paukert, které není "jen" lahůdkářstvím.

Jan Paukert Bistro najdete v Karlíně, a otevřeno mají od pondělí do pátku. Na kvalitu si v bistru potrpí a pečivo i zákusky jsou samozřejmě domácí. Také denní menu připravují z výběrových a čerstvých surovin. Těšit se můžete na netradiční chlebíčky, které vás zaujmou nejen svým názvem ale hlavně chutí. Slyšeli jste už o chlebíčku "Kulajda"?

Každé dva týdny si pro vás připravují nové speciální menu, proto je určitě sledujte i na webu.

Lanýžové menu v Jan Paukert Bistro od 29. listopadu do 3. prosince.

Navštivte Jan Paukert Bistro a poseďte v příjemném prostředí, kde na vás dýchne srdečná atmosféra plná historie a tradice.

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také