Co se děje
Článek

A co děti, mají si kde hrát?

Kdo by neznal úryvek z kultovní písničky kapely Katapult. A my odpovídáme: “Ano, mají”. Mít dětský koutek nebo prostor pro děti je pro každou restauraci nutnost, pokud cílí na mámy/táty s dětmi nebo celé rodiny. Proto jsme dali dohromady místa, kde si vaše ratolesti pohrají a vy si dáte v klidu jídlo nebo vychutnáte dobrou kávu.

La BocaTruhlářská 1114/10, Praha 1

Stylový španělsko-argentinský tapas bar v centru Prahy rozhodně myslí na rodiče s dětmi. Kromě dětských jídel nabízí i dětský koutek, který je stejně barevný jako cela La Boca a děti si ho zamilují.

Castle Residence Restaurant, Květinářská 755, Praha 8

Tahle "zámecká" restaurace je vyloženě prorodinná. Kromě prímového dětského koutku vám totiž rádi také uspořádají oslavu narozenin pro vašeho potomka. A vy už nemusíte řešit vůbec nic. Neomezená hra bowlingu, dětský koutek, prostor restaurace, hudba z reprobedny, vhodné občerstvení, stylová výzdoba nebo dort. O to všechno se postarají. 

Léta Páně, Národních hrdinů 3, Praha 9 

Jsou dětské koutky a pak jsou doslova kouty, kde najdete třeba skákací hrad. Zní to jako sen dítěte? Je to tak! Prostor pro vaše ratolesti i se skákacím hradem a spoustou dalších hraček najdete v restauraci Léta Páně v Dolních Počernicích. 

Baluka Restaurace & Gurmánský svět, Mukařovského 2590/2, Praha 5

Oběd nebo kávu v klidu si můžete dopřát i v zážitkové restauraci Baluka. V Baluce si pohrají kluci i holky a ještě se mohou rozhodnout, jestli u stolečku nebo hezky pohodlně na koberci.

Pivovar Spojovna, U Kunratického lesa 1801, Praha 4

Dětský koutek je fajn, ale dětské hřiště na zahradě je lepší. Hřiště je krásné dřevěné a navíc jsou jeho součástí tunely vybudované ve svahu, ze kterých budete děti jen těžko dostávat. Na druhou stranu u venkovního výčepu vám nic chybět nebude. 

The Farm, Korunovační 923/17, Praha 7

Útulný letenský podnik The Farm sází na příjemnou atmosféru, skvělé jídlo a rozhodně se nebrání návštěvníkům s dětmi. Dětský koutek není velký, ale malí hosté si v něm určitě vyhrají. Populární je hlavně malování křídami na černou zeď.

Opatovské terasy, Opatovská 14, Praha 4

Podobně jako ve Spojovně najdete i zde dětské hřiště. Děti si pohrají a vy si zatím můžete dát pár piv v prostorné restauraci nebo na venkovní terase, kterou Opatovské terasy disponují. 

Hotel Golf, Plzeňská 103, Praha 5

A další dětské hřiště, tentokrát na Praze 5 u Hotelu Golf. Ten je prý vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi a my mu dáváme za pravdu.

Pivovar Hostivar, Hornoměcholupská 115, Praha 10

Pokud máte děti a taky třeba chuť na pivo, doporučujeme navštívit Pivovar Hostivar poblíž Hostivařské přehrady. Obří zahrádka (defacto zahrada) totiž nabízí krásné dřevěné hřiště s pískovištěm a prolézačkami a taky různé fatboye a polštáře. Prostě pohoda!

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.