Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět na články

Zlatá pivní pečeť - mezinárodní pivní festival v Českých Budějovicích 2018

novinky, 29.1.2018 19:02

Festival bude již tradičně hostit soutěž o Zlatou pivní pečeť. Ocenění Zlatá pivní pečeť, udělovaná v rámci pivovarnické přehlíky International Beer Festival Budweis, je nejprestižnější pivovarnickou cenou v České republice. Vděčí za to jak dlouholeté tradici, tak zejména zájmu samotných pivovarů, domácích i zahraničních. V roce 2017 se soutěžním degustačním testům podrobilo 222 pivovarů z 18 zemí. O tituly bojovalo 1007 výrobků. Expertní degustace se uskutečňují za účasti odborníků v oblasti pivovarnictví, potravinářství a certifikace kvality.

Medailisté v jednotlivých pivovarnických kategoriích dostanou možnost utkat se o hlavní festivalovou cenu: World beer seal 2018. V rámci festivalu jsou udělována také ocenění nejlepším výrobcům ciderů World cider seal award a minerálních vod The Bohemian golden spring.

Všechny degustační soutěže probíhají pod dohledem profesionálních mezinárodních certifikačních autorit. Soutěže probíhají přísně anonymně a ve více kolech. Hodnotí se například chuť piva, plnost, hořkost a říz.

Odborná část proběhne v Hotelu Malý pivovar v Českých Budějovicích.
Veřejná část proběhne v Budvar aréně v kulturním domě Gerbera od 14. - 17. února 2018.

Hudební program

Středa 14. 2.
Keramička
Papouškovo sirotci
PiňaKoláda

Čtvrtek 15. 2.
Babouci
Patrola country
PiňaKoláda

Pátek 16. 2.
Folimanka Blues
LIMIT
PiňaKoláda

Sobota 17. 2.
Big Papa
Malá kapela Nauše Pepíka
Pošumavská kapela

KDY? 14.2. - 17.2.2018

KDE? Restaurace Gerbera - Budvar aréna, Mánesova 3, Č. Budějovice

nahoru