Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět na články

Depo Street Food Market v Plzni

novinky, 29.1.2018 18:45

Nádvoří i autobusovou halu Depo opět zaplní food trucky a bistra s pestrou nabídkou pochoutek z celého světa. Přijďte ochutnat vynikající jídlo z různých koutů světa. Hamburgery, hotdogy, různé druhy masa, polévky nebo různé druhy zákusků - vybere si každý! Kromě jídla se můžete těšit i na lahodné studené i teplé nápoje, ale i doprovodný kulturní program.

Workshopy Makerspace: Vyrobte si bryndák nebo zástěru s vlastním designem a vyzkoušejte techniku sítotisk a linoryt. Poznejte zimní sporty ve výstavě Česká zima, která se nachází v kavárně, a vyryjte si do lina vlastní olympijskou medaili!

Už jste se svými dětmi navštívili expozici "Jak se točí peníze“? Pokud ne, máte jedinečnou příležitost. Vstupenky budou v rámci DEPO Street Food Marketu za poloviční cenu. A na co se můžete těšit? Multimediální expozice umožňuje hravou formou získat a procvičit znalosti, postupy a dovednosti, které se peněz a finanční gramotnosti týkají.

Vstup na DEPO Street food market je zdarma.

KDY? 10.2.2018

KDE? DEPO2015, Presslova 14, Plzeň

nahoru