Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět na články

Grand Restaurant Festival 2018

novinky, 8.1.2018 11:15

Grand Restaurant Festival probíhá přímo v interiérech vybraných podniků z gastronomického průvodce Maurerův výběr Grand Restaurant. Lidé mohou ochutnat luxusní delikatesy za zvýhodněné festivalové ceny.

Šéfkuchaři prestižních restaurací z vydání Maurerova výběru Grand Restaurant nabízí zvýhodněné degustace od 250 Kč v kategoriích Gastronaut, Terroir a Inspirace. Výjimečnou ingrediencí festivalu je pokrm ve stylu "Taste-Waste". Jen v Evropě se promrhá téměř 40% všech potravin a surovin. Ani nám to není jedno! Během festivalu ochutnáte jak plýtvání vnímají významní šéfkuchaři z celé ČR.

Jedná se již o devátý ročník této ojedinělé gastronomické akce, kterou pořádají organizátoři úspěšného projektu
Prague Food Festival. Myšlenkou festivalu je umožnit komukoliv, kdo má zájem o kvalitní gastronomii, aby navštívil nejlepší a zároveň leckdy dražší podniky této země, a to za symbolické ceny. Hostům GRF by nemělo být jedno, co si dávají do pusy. Součástí festivalu jsou již zmíněné Mňam Balíčky, Busy a Vlaky, které navazují na projekt Mňam Tour - cestování za jídlem.

KDY? 15.1. - 28.2.2018

KDE? Růžné

nahoru

banner