Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět na články

Montacké vlny … běžecký závod, hudba a pivo PRIMÁTOR

novinky, 21.9.2017 18:01

Propojili jsme nejstarší závody v náchodském regionu - kultovní běh Hronov-Náchod a Cenu Metuje, společně se štikami, které se prodraly velmi rychle do běžeckého kalendáře Běh Babiččiným údolím a Běh pro Hospic. K nim jsme přidali dva nové závody - Lázeňskou sedmičku a Montacké vlny.

Běžecký závod MONTACKÉ VLNY se koná v sobotu 30. září 2017 a organizuje ho přímo náchodský pivovar ve svém areálu. „Všem běžcům poskytneme veškeré zázemí a nejen jim nabídneme zajímavý doprovodný program. Závod se poběží v kopcovitém lesním terénu nad pivovarem v tzv. Montaci, z čehož vyplynul i samotný název našeho běhu“.

Hlavní závod MONTACKÉ VLNY v délce 9 km (2 okruhy) je zahrnutý do celkového bodovacího systému seriálu Primátor CUP. Běžci a běžkyně, kteří si na dlouhou trať v terénu netroufají, mohou zkusit běh Kondiční vlny, který je v poloviční délce 4,5 km. Mládež si může poměřit síly v běhu         na 1 500 m Montacké vlnky. Pro děti všech věkových kategorií je připraven nesoutěžní atletický        a výtvarný program. A navíc všichni, kteří si mají zájem zkontrolovat svůj zdravotní stav, jistě rádi navštíví lékařský stánek „Před mrtvicí a infarktem neutečeš“.

„Rádi bychom na MONTACKÉ VLNY přilákali nejen samotné běžce a fanoušky, ale i širokou veřejnost z Náchoda a okolí, příznivce našeho piva PRIMÁTOR a dobré zábavy. Hned po vyhlášení výsledků začne na pódiu koncert skupiny POETIKA a po nich vystoupí náchodská skupina Divokej Bill revival“, dodala organizátorka běhu Markéta Flousková.  

Přihlásit se na MONTACKÉ VLNY a získat více informací k závodu můžete zde:

www.primatorcup.cz/#montacke-vlny

nahoru

banner