Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
HOTEL & RESIDENCE ROYAL STANDARD
UBYTOVÁNÍ
Praha 2
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

HOTEL & RESIDENCE ROYAL STANDARD

Náš Hotel a Residence ROYAL STANDARD má 5 podlaží s výtahem. Nabízíme svým hostům luxusní ubytování v apartmánech s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu. V nabídce máme ubytování dvoulůžkové pokoje pro jednu osobu, dvoulůžkové pokoje pro dvě osoby, apartmány standard, luxusní jedno ložnicový apartmán a luxusní dvou ložnicové apartmány. Pokoje a apartmány jsou kvalitně zařízené se standardem 3* a 3*Lux. Součástí nabídky je také uzavřené parkoviště. Pravidelně jsou aktualizovány velice výhodné speciální nabídky.

Podrobnosti

Secesní dům je národní kulturní památka, postaven v roce 1913 v historickém centru Prahy na nábřeží řeky Vltavy mezi Národním divadlem a Vyšehradem oproti Náplavce.

Dopravní dostupnost našeho hotelu je ideální svou blízkostí metra a tramvajové zastávky přímo u hotelu. Snadná je i pěší dostupnost historických památek. Před hotelem je také přístaviště výletních parníků s celoročním provozem, pěší kolonáda, kde se konají pravidelné farmářské trhy, různé kulturní či sportovní akce (koncerty, výstavy, sportovní atrakce ...), které jsou mezi obyvateli a návštěvníky Prahy velice oblíbeny. Pro sportovce je také ideální běžecká trasa a cyklostezka podél řeky Vltavy.

Vybavení a služby

Kapacita: 29 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, televize/plátno, wi-fi
Možnosti platby: hotově, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy, rusky

Kontakty

HOTEL & RESIDENCE ROYAL STANDARD

HOTEL & RESIDENCE ROYAL STANDARD
Rašínovo nábřeží 38 128 00 Praha 2
Praha 2

tel.: 224 916 060
info@standard.cz
www.standard.cz


Zvětšit mapu
nahoru