Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Restaurant Platina - Hotel Leonardo
RESTAURACE
Praha 1
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Restaurant Platina - Hotel Leonardo

Ubytovací, stravovací a konferenční služby, obchodní schůzky, firemní školení, tiskové konference, různé druhy společenských událostí, jako jsou recepce, bankety, BBQ, narozeninové oslavy, firemní akce nebo vánoční večírky, svatby, promoce či jiné rodinné oslavy.

Podrobnosti

Jen pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí, v srdci historického centra Prahy, se nachází Restaurace Platina & Garden a butikový, čtyřhvězdičkový hotel Leonardo Praha.

Restaurace Platina je typická svými klenutými stropy s freskami a elegantní atmosférou. Chloubou naší restaurace je také venkovní otevřené atrium se secesní fontánou, které je ideálním místem k relaxaci a odpočinku v samém centru Prahy.

Šéfkuchař a jeho tým připravuje výběr toho nejlepšího z české kuchyně v moderním pojetí. Náš nový koncept je připravován výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin.

Hotel Leonardo je perfektním místem nejen pro ubytování, ale i pro obchodní schůzky, firemní akce či různé druhy společenských událostí.

Nabízíme ubytovaní v 82 prostorných elegantních pokojích s vlastním osobitým šarmem. Každý pokoj je pečlivě navržen tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům.

Všem Vašim požadavkům a přáním věnujeme zvláštní pozornost a náš tým se o Vás postará s největší péčí. Pokud hledáte něco výjimečného, neváhejte nás kontaktovat, a to telefonicky na čísle +420 239 009 250 nebo e-mailem na monika.zlamalova@hotelleonardo.cz.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Vybavení a služby

Kapacita: 60 osob
Kouření: kouření zakázáno
Vybavení/služby: klimatizace, bezbariérový přístup, zahrádka, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu
Možnosti platby: hotově, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy

Kontakty

Restaurant Platina - Hotel Leonardo

Restaurant Platina - Hotel Leonardo
Karolíny Světlé 323/27
Praha 1

tel.: 239 009 250
monika.zlamalova@hotelleonardo.cz
www.hotelleonardo.cz


Zvětšit mapu
nahoru