Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Modrý zub Thai restaurant
RESTAURACE
Praha 1
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Modrý zub Thai restaurant

Jsme restaurace s příjemnou atmosférou v centru Prahy. Naše zaměření je tradiční thajská kuchyně, ale dokážeme pořádat různé rauty, oslavy a připravit menu dle zadání. Výbornou alternativou při pořádaní akcí je tedy spojení thajské kuchyně, která je pro hosty lákavá a velice exotická.

Podrobnosti

Restaurace pozůstává z dvou pater, nahoře je místo pro cca 50 osob k sezení nebo 70 osob na akce s rautem a kulatými stoly na stání. Tato část je nekuřácká. Spodní přízemí je s barem pro 20 až 25 osob k sezení.

Můžeme zařídit i výzdobu, menu na míru nebo raut.

Jsme velice oblíbeni na pořádaní oslav narozenin, promoce, dětských oslav, firemních obědů, večeří a různých prezentací. Vaří u nás thajští kuchaři, tudíž dokážeme pro naše zákazníky vytvořit jedinečný zážitek a ochutnávku jídel této gastronomicky mnohotvárné kuchyně.

Vybavení a služby

Kapacita: 70 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: klimatizace, bezbariérový přístup, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi, polední menu, rozvoz obědů
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou
Domluvíme se: česky, anglicky

Kontakty

Modrý zub Thai restaurant

Modrý zub Thai restaurant
Spálená 29
Praha 1

tel.: 222 540 064
restaurant@modryzub.com
www.modryzub.com/spalena


Zvětšit mapu
nahoru