Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Farma Michael
UBYTOVÁNÍ
Slapy (okres Praha-západ)
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Farma Michael

Farma Michael je chloubou společnosti Michael Hotels Prague. Jako jediný objekt z této skupiny se nachází mimo Prahu, v malebné krajině nedaleko Slapské přehrady.

Na Farmě Michael můžete uskutečnit rozmanité společenské či firemní akce, v klidném prostředí starobylé tvrze. Nechte na sebe dýchnout dávnou a vznešenou historii s maximálním pohodlím a vynikající úrovní servisu. Původní základy tvrze a hospodářských stavení sahají až do 12. století.

Nabízíme moderně vybavené konferenční prostory pro školení, kongresy, rauty, teambuilding a jiné firemní akce. Romantické ubytování nedaleko Prahy je také vynikajícím prostředím pro svatby či různé rodinné oslavy.

Podrobnosti

Usínejte jako páni!

Všechny prostory Farmy Michael jsou vybaveny vysoce komfortním nábytkem a stylovými doplňky, odkazujícími na dávnou historii i šlechtické pohodlí. Za okny romanticky vyhlížejících stavení se ukrývá 60 lůžek, která ocení i nejnáročnější hosté. Díky fantastické atmosféře a klidu, se budete cítit jako v opravdové pohádce.

Vybavení a služby

Kapacita: 200 osob
Kouření: oddělené prostory pro nekuřáky
Vybavení/služby: klimatizace, bezbariérový přístup, zahrádka, dětský koutek, pronájem salonku, televize/plátno, wi-fi
Možnosti platby: hotově, stravenkami, platební kartou, cizí měnou
Domluvíme se: česky, anglicky, německy, rusky

Kontakty

Farma Michael

Farma Michael
Nedvězí, Rabyně
Slapy (okres Praha-západ)

tel.: 777 205 115
daniel.tesik@farmamichael.cz
www.farmamichael.cz


Zvětšit mapu
nahoru